Krása a módaMóda

Pastelové barvy oblečení: 3 tipy, jak je zkombinovat v roce 2024

Pastelové barvy oblečení: 3 tipy, jak je zkombinovat v roce 2024

Pastelové barvy jednoduše zbožňujeme na našich nehtech, obličeji i na oblečení. Pravděpodobně vás tedy bude zajímat, jak takový outfit v pastelových barvách v roce 2024 zkombinovat, aby vše ladilo a tvořilo trendy celek, který zaujme každé oko. Následující 3 tipy vám pomohou k tomu, abyste se vždy cítila a vypadala dobře!

V jednoduchosti je krása

Co se týče pastelových barev, rozlišujeme tyto základní: modrá, žlutá, růžová, zelená, fialová. Jestliže s nošením oblečení pastelových barev teprve začínáte, prvním tipem pro vás bude ten, že ze všeho nejdříve začněte pouze s jednou z nich. Je zcela na vás, jakou si vyberete.

Jaké pastelové barvy vybírat dle ročního období?

  • Jaro. Na jaře bude skvěle vypadat žlutá pastelová barva, která dodá vašemu outfitu svěží a pozitivní nádech.
  • Léto. V létě zazáříte s pastelovou růžovou barvou na oblečení i doplňcích. Skvěle se vám bude nosit pastelově růžová mini kabelka a trendy klobouček ve stejném odstínu.
  • Podzim. Rozlučte se s teplým počasím stylově v zelené pastelové barvě.
  • Zima. Studené počasí si žádá střídmost v barvách, zvolte proto pastelově modrou a fialovou.

Džínovina si s pastelovými barvami dobře rozumí

A jde se kombinovat váš outfit. Jestliže si koupíte pastelové tričko, kombinujte jej v dolní části těla s džínovinou. Může to být džínová sukně, kalhoty nebo kraťasy. Zapamatujte si, že pastelová barva si vždy bude s džínovým materiálem dobře rozumět.

Pastelový doplněk vždy povýší váš outfit

Nezapomeňte na pastelové doplňky. Jaké mohou být? Fantazii se meze opravdu nekladou. Zkuste například pastelové řetízky na ruku, náušnice nebo gumičky. Jestliže vyrážíte do víru zábavy, můžete zvolit trendy choker na krk v pastelových barvách.

Jste odvážná? Potom pro vás bude vhodným pastelovým doplňkem kabelka. Nezáleží na typu ani velikosti – může to být kabelka velkých rozměrů aneb shopper nebo malé roztomilé psaníčko. Důležitá je pastelová barva, to je to, oč tu běží!