Horoskopy

Partnerský horoskop na únor 2024: jaký bude váš měsíc lásky?

Partnerský horoskop na únor 2024: jaký bude váš měsíc lásky?

Hvězdy si pro každého z nás připravily plány v partnerských vztazích. Kdo se zamiluje a kdo bude mít naopak trable v partnerském vztahu?

Beran

Berani by se měli snažit pochopit, že projevování emocí není projevem slabosti. Partnerovi by měli konečně dát najevo svou lásku a náklonost. Tento měsíc mohou začít například tím, že budou svému partnerovi naslouchat.

Býk

Býk bude v únoru podrážděný, protože bude celý únor nějaké problémy. To se nepříznivě projeví také v partnerském vztahu býka, ve kterém budou mít problém s partnerem komunikovat.

Blíženci

Jedinci narození ve znamení blížence konečně dostanou šanci s partnerem experimentovat, protože konečně bude souhlasit. To jejich vztah ještě více prohloubí.

Rak

Rak bude v měsíci únor velmi aktivní, pokud půjde o partnerské vztahy. Nezadaní jedinci konečně vyrazí do společnosti za účelem seznámení a ti zadaní v únoru zažijí doslova líbánky.

Lev

Jedinci narození ve znamení lva by se při hledání lásky měli poučit z minulých chyb. Pokud nejsou zadaní měli by na vztah spěchat. Zadaní jedinci budou plánovat s partnerem společnou budoucnost.

Panna

Panny si ani únoru neodpustí zbytečnou kritiku partnera. Byť bude kritika podaná i žertovně, může se partnera dotknout a vyvolat tak úplně zbytečné konflikty.

Váhy

Jedinci narození ve znamení vah budou velmi vášniví a budou silně projevovat emoce. Pro nezadané jedince je únor skvělým měsícem pro hledání lásky.

Štír

Ve štírech se v únoru probudí romantická duše. Na svého partnera budou neobvykle milí a jako by se zbavili svých negativních vlastností jako je například žárlivost.

Střelec

Střelci by na svou polovičku neměli tak tlačit, jinak by se mohlo stát, že se jim partner bude vyhýbat. Nezadaní jedinci by při hledání vztahu neměli trvat na svých očekáváních, pokud jde o vzhled partnera.

Kozoroh

Kozorozi by si měli dát pozor, aby partnera neustále nepoučovali, protože si jinak bude připadat jako školák. V únoru by měli trochu zvolnit a přestat klást na partnera tak vysoké nároky.

Vodnář

Vodnáři se v posledních měsících dostali do nudného stereotypu. Pokud to chtějí změnit, měli by převzít inciativu a naplánovat se svým miláčkem výlet.

Ryby

Ryby by v únoru měly vyhodnotit své dosavadní vztahy, které byly spíše povrchního charakteru. Pokud jsou zadaní, měli by se zaměřit na prohloubení propojení se svým partnerem.