Horoskopy

Osudová láska podle znamení: 6 párů, které se nedokážou od sebe oddělit

Osudová láska podle znamení: 6 párů, které se nedokážou od sebe oddělit

Zajímáte se o osudovou lásku mezi znameními? V tomto případě je náš článek pro vás jak dělaný. Rozepsali jsme 6 znamení zvěrokruhu, které najdou lásku na první dobrou.  

Férový Býk

Svoji osudovou lásku si najde mezi Pannami. Společně si užijí láskyplný a klidný vztah, kde se bude jeden o druhého opřít. Býci ocení jejich praktičnost a touhu po zázemí. Milují kulturu, požitky a také férové jednání, takže jejich komunikace musí být otevřená.

Proměnlivý Blíženec

Lidé narození ve znamení Blíženců jsou rychlí, proměnliví, zvědaví i upovídaní. Zajímá je vše, jsou všude a nikde a málokdo jim stačí. Jejich osudovou láskou jsou Lvi. Jelikož Lva bude rád obdivovat a celkově rozmazlovat a v tomto případě bude mít Lev pochopení vůči častým změnám Blížence.

Komunikativní Lev

Lev je velmi společenský, a proto osudovou lásku hledají u někoho, kdo se jen tak nezalekne lidí. Miluje, když Střelec vypráví různé příběhy, jelikož jedná s lehkostí. Lvům imponuje hlavně loajalita Střelců a jejich oddanost.

Láskyplné Váhy

Pokud Váha potká Vodnáře, který bude mít zájem o lásku, je tzv. ruka v ruce. Aneb začne vzkvétat osudová láska. Vodnáři Váhy naprosto okouzlí svou sebevědomou a silnou bytostí, která jim věnuje pozornost, a zároveň docení svobodu, kterou vztah s Vodnářem přináší.

Citliví Štíři

Výborně vychází s Raky, jelikož jsou oba vodní znamení, a tak mají citové založení. Od Raků se dočkají věrnosti a oddanosti. Raci pomohou Štírům odhodit trápení a uvolnit se. Citlivý Rak, nabitý něhou, dokáže Štíra rozproudit tak, že i on na chvíli změkne a začne se chovat bláznivě a romanticky.

Cílevědomý Kozoroh

Je velmi ambiciózní a cílevědomý, stejně jako Beran. Při sporech často přijdou na nějaký kompromis i to, že našli opravdu partnera nade vše. Postačí, když Berani budou trochu Kozorohům lichotit a budou vám zobat z ruky.