Horoskopy

Osamocenost podle znamení: kterým 4 znamením je souzena?

Osamocenost podle znamení: kterým 4 znamením je souzena?

Pro někoho samota představuje vysvobození a klid, pro druhého nepředstavitelnou katastrofu a děsí ho. Umět být sám se sebou je velký kumšt. Osamocenost stejně jako další vlastnosti nebo aspekty lidské povahy souvisí s datem našeho narození. Která znamení jsou předurčeny být osamělá a proč?

Beran 

21.3. až 20.4.

I když se toto ohnivé znamení, plné energie, rádo obklopuje lidmi, vždy se v nějakém okamžiku zůstane opuštěné. Samota Berany frustruje, cítí se nedocenění a zrazení, i když neoprávněně. Berani jsou výbušní a neváhají se pohádat jen proto, že se někdo opovážil s nimi nesouhlasit. Tyto vlastnosti neumí každý překousnout. Proto se v jejich životech střídají období velkého společenského vyžití a naprosté samoty.

Rak

22. 6. až 22. 7.

Raci jsou extrémně citliví a emocionálně nestabilní. Propadají pocitům smutku a negace, což se odráží i v jejich přátelských nebo partnerských vztazích. Jejich okolí je unaveno stále se opakující plačtivou písničkou o tom, jak se jim nic nevede. Často se Raci také upnou na jednoho člověka, který když z jejich života odejde, jsou ztracení a padnou do ještě větších depresí. Nedokáží se sami postavit na nohy a jít poznávat nové lidi. Raději dají přednost samotě. 

Panna

23. 8. až 22. 9. 

Zrozence znamení Panny umí málokdo vystát. Jejich puntičkářský extremismus leze většině lidí na nervy. Nikdo nechce trávit čas s někým, kdo jen poukazuje na chyby. Panny jsou si toho vědomy. Samy ze svého života postupně vyřazují osoby, které nedosahují potřebných kvalit. Panny se pak raději rozhodnout být osamocené, než aby ve svém dokonalém světě měly narazit na sebemenší náznak nedokonalosti. 

Kozoroh

22. 12. až 20. 1.

Kozorozi soustřeďují pozornost na svou kariéru a vkládají do ní až příliš mnoho energie. Upozaďují svoji rodinu nebo přátele a postupně se jim navzájem odcizují. Společnosti se vyhýbají protože mají pocit, že je to ztráta času. V pokročilém věku si své chyby uvědomí, ale nechtějí ukázat svou zranitelnost a bolest někomu novému. Proto nakonec zůstavají opuštění.