Horoskopy

Odporná znamení: těchto 5 se někdy chová opravdu hnusně

Odporná znamení: těchto 5 se někdy chová opravdu hnusně

Co to znamená, když o někom řekneme, že je odporný? Nemusí jít hned o vzhledovou stránku. Daleko častěji termínem „odporný člověk“ označujeme někoho, kdo se nechová správně. Dneska se společně podíváme na odporná znamení zvěrokruhu. Kdo ví, možná se mezi nimi najdete.

Odporná znamení zvěrokruhu

Všichni bychom se k druhým měli chovat tak, jak bychom chtěli, aby se oni chovali k nám. Tahle rovnice ale v reálném životě bohužel moc často nefunguje. Proto jsou mezi námi odporná znamení, která jsou pro dosažení úspěchu nebo svého cíle schopna udělat nejednu levárnu. O koho jde?

  • Štír
  • Blíženec
  • Kozoroh
  • Panna
  • Rak

Štír

Štíři jsou mistři klamu a faleše. Nenašli byste tajemnější znamení, nežli právě tohle. Zrozenci Štíra se drží zpátky, vypadají tak na první pohled nenápadně. Odstup si ale drží jen proto, aby mohli analyzovat své okolí a následně slabé stránky druhých lidí využít ve svůj prospěch.

Blíženec

Také Blíženec patří mezi odporná znamení zvěrokruhu, protože často dělá věci, které by se dělat neměly. Perou se v něm dvě povahy, jakmile se ke slovu dostane ta stinnější stránka těchto lidí, jsou schopni pomluvit za zády i svého nejlepšího přítele.

Kozoroh

O Kozorozích je známo, že pro pracovní úspěch a kariérní posun udělají cokoli. Klidně půjdou tzv. přes mrtvoly, jen aby dosáhli svého. Je jim jedno, kolika lidem svým chováním ublíží, kolik jich poníží a jaké oběti za sebou zanechají.

Panna

Po dokonalosti prahnoucí Panna se právem řadí mezi odporná znamení zvěrokruhu. Panny chtějí mít všechno perfektní. V práci klidně potopí svého kolegu jen proto, aby odevzdali dokonalý úkol. Tito lidé velmi často lžou, aby dosáhli svého.

Rak

Raci jsou schopni snížit se k odpornému a podlému chování zejména tehdy, pokud jde o vztahy. Třeba když se s nimi chce partner rozejít, začnou hrát neférovou hru jen proto, aby ho získali zpátky. Taková hra na city a citové vydírání jim vůbec není cizí.