Další

O 20 let mladší milenec: 4 hlavní výhody a nevýhody poměru

O 20 let mladší milenec: 4 hlavní výhody a nevýhody poměru

Zajímalo vás někdy, jaké je to mít mladšího milence? A co teprve o 20 let. Od toho jsme tu my, abychom vám ujasnili výhody a nevýhody ve vztahu s mladším partnerem.

Výhody mladšího milence

Hlavní výhodou ve vašem vztahu bude vzhled. Nic si nenalhávejme. Probouzet se vedle mladého a vypracovaného milence není vůbec špatný. Spíše se budete cítit jako v pohádce. Ale mezi to největší lákadlo patří sex. Mladší muži mají větší chuť na sex a pravděpodobně toho vydrží více než starší muži. Takže nebojte se partnera svádět hezkým erotickým prádlem. Milenec vám navíc dodává elán, sebevědomí, což vás dělá šťastnou. Zajíček vám pomůže opravit nebo přibít potřebné věci. Taktéž vás bude doprovázet na společenské akce, vymýšlet různé výlety a chodit s vámi do přírody.

Mladší partner také starší ženu samozřejmě většinou motivuje k tomu, aby o sebe pečovala a vypadala co nejlépe, takže se o sebe žena více stará a snaží se i oblékat tak, aby se svému partnerovi líbila.

Nevýhody mladšího milence

První věc, čeho si všimnete budou reakce a pohledy okolí na váš vztah. Přátele vašeho milence se pravděpodobně baví trochu jinak než vy a lákají ho na party nebo do hospody. Zde záleží, jak se k tomu milenec postaví nebo se k partě připojíte i vy. Pravděpodobně i vaše rodina bude mít k tomu co říct a budou se snažit váš vztah vymluvit.

Dále se zde postupně objevuje žárlivost. Na zajíčka se chytají mladé holky, což vás znejistí. Jelikož čas hraje proti vám, tak začnete rozvíjet debatu na téma založení rodiny. Může se stát, že budete chtít dítě, ale váš partner nebude připraven jak na dítě, tak ani na vdavky.

Shrnutí

V článku jsme zmínili hlavní výhody a nevýhody vztahu s mladším milencem. Mezi výhody a nevýhody řadíme:

VýhodyNevýhody
Vzhled milenceReakce okolí a vaší rodiny
Doprovází vás na společenské akcePřátelé milence se budou bavit jinak než vy
Motivuje vás k péči o sebeŽárlivost
Dodává sebevědomíZaložení rodiny