Horoskopy

Nudná znamení: máte těchto 5 ve svém okolí?

Nudná znamení: máte těchto 5 ve svém okolí?

Jsou lidé, se kterými je zkrátka radost být v jedné místnosti. Takoví lidé totiž hýří dobrou náladou, sypou z rukávu jeden vtípek za druhým a dokážou svým smyslem pro humor nakazit všechny okolo sebe. Opakem jsou pak lidi, se kterými se jednoduše nudíte. Odhalte v následujících řádcích nudná znamení zvěrokruhu.

Nudná znamení zvěrokruhu

Znáte někoho, s kým se jednoduše nedá bavit? Někoho, o kom se mezi ostatními povídá, že je to pořádný suchar? Možná se narodil v některém z těchto znamení zvěrokruhu:

  • Rak
  • Ryby
  • Panna
  • Kozoroh
  • Štír

Rak

Citliví Raci si všechno až příliš berou k tělu. Člověk jim pomalu nemůže cokoli říct, aniž by nemusel mít strach, že řekne něco, čím se jich nechtěně dotkne. Samotní Raci o této své slabině dobře vědí, proto se kolikrát raději drží stranou a na ostatní tak působí dojmem, že nemají vůbec zájem se bavit.

Ryby

Ryby řadíme mezi nudná znamení právě proto, že si žijí ve svém vlastním světě. Do toho se vždycky pohrouží natolik, že pomalu přestávají vnímat realitu. Ve společnosti to pak vypadá tak, že se tito jedinci drží stranou, kde jsou sice spokojení, ale ostatní se s nimi docela nudí.

Panna

Po dokonalosti toužící Panny si nikdy nedají pauzu od toho, aby od života, samy od sebe a také od lidí okolo sebe neočekávali perfektní výsledky. Když jim je nedáte, nebo nejedete podle jejich naplánovaného scénáře, umí být tito lidé pěkně nepříjemní a bavit se prostě nebudou.

Kozoroh

Proč i Kozoroh patří mezi nudná znamení? Protože se jednoduše neumí bavit. Tito lidé jsou až příliš konzervativní. Drží se stereotypů a neuvidíte je, že by se po hlavě vrhli do nějaké legrace. Ani jejich podivnému smyslu pro humor ne každý rozumí.

Štír

Štíři nebývají ve společnosti zrovna oblíbení. Může za to jejich od přírody nadělená vlastnost tiše pozorovat a analyzovat lidi okolo sebe. Štír se bude daleko více bavit tehdy, kdy bude pozorovat chování druhých, nežli aby se s nimi dal do řeči.