Horoskopy

Nicotná znamení: 5 znamení, která se chovají povrchně

Nicotná znamení: 5 znamení, která se chovají povrchně

Nicotná znamení se mohou příliš soustředit na svůj vzhled nebo se zajímat o materiální věci a toužit po slávě. Jejich charakter není příliš hluboký a ve většině případů se snaží ze vztahů s ostatními profitovat, aniž by do nich sami investovali. Patříte mezi osoby narozené ve znameních zvěrokruhu, která můžeme nazvat povrchními? 

1. Panna

Panny bývají velmi kritické a odsuzující. Touží po vyjadřování názorů na kohokoli a cokoli s čím nejsou spokojeny. Chtějí, aby bylo vše dokonalé, ale podle jejich představ. Panny si myslí, že se dokáží podívat na druhého člověka a pouhým pohledem ho zhodnotit. Rády přijímají komplimenty, ale nedokáží je vracet na oplátku.

2. Blíženci

Lidé narození v tomto znamení milují společenský život, ale ve skutečnosti jim nejde ani tak o družení se, jako o to, aby si jich druzí všímali. Blíženci se rádi předvádějí, a to nejen ve společnosti, ale také na sociálních sítích. Tito lidé se vyžívají v drbech a rádi vyvolávají drama a pomluvy – hlavně, když jim budete věnovat pozornost.

Dvě šeptající si dívky sedící na zemi.

3. Beran

Berani milují pozornost a slávu. Většinou se jedná o úspěšné lidi, kteří mají hezké věci, dobrou práci a více peněz než ostatní lidé a těmito „kvalitami“ se také velmi rádi chlubí. Pokud se beranům nedostává pozornosti, kterou si podle nich zaslouží, udělají vše, jen aby ji získali. Nejsou to špatní lidé, ale pokud musí být sobečtí, aby byli úspěšní, neštítí se ničeho.

4. Váhy

Váhy patří mezi nicotná znamení hlavně proto, že neustále hledají u ostatních potvrzení o tom, že se lidem líbí. Nemají rády konflikty, často se proto staví do pozice prostředníků, kteří se snaží urovnat spory a získat za to pochvalu a uznání. V důsledku toho se může stát, že někdy hrají na obě strany a jejich úmysly nemusí být tak čisté, jak ostatním tvrdí.

Smějící se žena hledící na sebe do zrcadla.

5. Býk

Býci milují krásu a luxus. Jsou to lidé, kteří se velmi rádi chlubí svými úspěchy, na které jsou hrdí. V důsledku toho mohou být až příliš materialističtí a může jim záležet hlavně na penězích. Často mohou usilovat o dosažení cíle, ne pro cíl samotný, ale pro uznání, které jim může poskytnout okolí. Býci bývají otroky svého ega, které jim velí vyvyšovat se nad ostatní.