Další

Něžná decentní tetování pro ženy: 5 nápadů na jemnou ozdobu

Něžná decentní tetování pro ženy: 5 nápadů na jemnou ozdobu

Uvažujete nad tetováním, ale dopředu víte, že nechcete nic příliš okatého a výrazného? Líbila by se vám spíše něžná decentní tetování pro ženy? Něco, co nebude tzv. bít do očí, ale zároveň vás nějakým způsobem vystihne? V tom případě se pojďte inspirovat do našeho článku!

Nápady na něžná decentní tetování pro ženy – vyberte si!

Něžná decentní tetování pro ženy představují jemnou ozdobu těla, která výrazně nezasáhne do vzhledu, ale může splnit váš sen. Mnoho žen totiž po tetování touží, ale na poprvé si třeba netroufnou na něco velkého. A právě pro vás jsou tu naše nápady na něžná decentní tetování pro ženy. Stačí si jen vybrat a konečně se odhodlat!

Srdíčko

Možná ta vůbec nejjednodušší věc, kterou si můžete nechat vytetovat, je klasické srdíčko. Může být opravdu maličké a na místě, kde ho třeba uvidíte jen vy. Srdíčko je vhodní tetování třeba i pro sestry, kamarádky nebo klidně pro páry.

Foto: Unsplash

Hvězdy

Hledáte-li něžná decentní tetování pro ženy, proč ne třeba hvězdičky? Jednoduchý tvar, který ale dokáže udělat mnoho parády. Co hvězda, to třeba jedna z důležitých osob ve vašem životě. A tetování rázem získá úplně jiný význam.

Foto: Unsplash

Křížek

Nemusíte zrovna věřit v Boha, abyste si mohli nechat vytetovat decentní křížek. Divili byste se, kolik lidí nosí někde na těle drobný vytetovaný kříž. A pakliže náhodou věřící jste, je to o důvod navíc, proč si vybrat právě tento motiv.

Foto: Unsplash

Nápis

Mezi něžná decentní tetování pro ženy patří i nějaký nápis. Lidé často volí třeba něco anglického, hodně se objevují například jména dětí nebo rodičů. Mezi nápis lze zařadit také datum narození.

Foto: Unsplash

Citát

Pokud chcete něco jemného, decentního a třeba i malého, možná se v životě držíte nějakého citátu či výroku, který má pro vás význam. I citáty patří mezi oblíbená tetování, můžete se vydat tímto směrem.

Foto: Unsplash