Horoskopy

Nepravdomluvná znamení: tito 4 lžou, jako když tiskne

Nepravdomluvná znamení: tito 4 lžou, jako když tiskne

Pravdomluvnost je vlastnost, kterou bohužel nedisponuje úplně každý. Zatímco pro někoho je samozřejmé, že je k druhým vždy a za jakékoli situace upřímný, od jiného slýcháte jednu lež za druhou. Tohle jsou nepravdomluvná znamení, která lžou, jako když tiskne.

4 nepravdomluvná znamení zvěrokruhu

Patříte k lidem, kteří vždy říkají pravdu? I když to znamená, že někomu ublížíte? Nebo často sáhnete po lži? Ať proto, že se vám to zrovna hodí, nebo proto, abyste někoho neranili? Poznejte nepravdomluvná znamení zvěrokruhu a zjistěte, jestli k nim náhodou taky nepatříte.

  • Blíženci
  • Kozoroh
  • Ryby
  • Rak

Blíženci

Jako první zařadíme mezi nepravdomluvná znamení Blížence. Znamení dvou tváří, přičemž nikdy nemůžete vědět, se kterou zrovna budete mluvit. Blíženci jsou hodně nevyzpytatelní a jsou také známí tím, že si kolikrát pěkně vymýšlí. Jsou to mistři drbů a pomluv.

Kozoroh

O lidech narozených ve znamení Kozoroha se ví, že pro pracovní úspěch udělají cokoli. I kdyby to znamenalo, že budou lhát, aby dosáhli svého. Jakmile se před nimi objeví nějaká vidina úspěchu, jdou klidně přes mrtvoly a nebojí se zalhat – třeba proto, aby pošpinili svého kolegu.

Ryby

I Ryby patří mezi nepravdomluvná znamení. Lžou dokonce tak často, že se do svých lží kolikrát sami zamotají a pak jsou přistiženi „při činu“. Často ani nevědí, co kde komu řekli. Ke lži se uchylují zejména proto, aby dosáhli svého.

Rak

Na závěr našeho seznamu mezi nepravdomluvná znamení zvěrokruhu zařadíme Raky. Citově založené znamení, které nejčastěji uvidíte lhát právě tehdy, kdy jde o nějaké vztahy. Jakmile se pod Raky začne otřásat zem, chrlí ze sebe jednu lež za druhou, aby si udrželi partnera.