Horoskopy

Nemůžete zhubnout? Zjistěte, zda to má spojitost s vaším znamením

Nemůžete zhubnout? Zjistěte, zda to má spojitost s vaším znamením

Sedavý způsob života, stres, ale také nedostatek pohybu mohou vést k nadváze. To je to, co vám řeknou snad všichni výživoví specialisté. Málokdo ale už ví, že vliv na vaši váhu může mít také povaha, kterou vám předurčily hvězdy. Která znamení zvěrokruhu mají problémy zhubnout?

  • býk
  • rak
  • lev
  • váhy

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou velkými labužníky. Milují luxus a samozřejmě vynikající jídlo, které obsahuje často i mnoho kalorií. No a co je lepšího než si po jídle dát pořádného šlofíka? To samozřejmě vede k tomu, že býci mají neustále tendence přibírat, a jejich pohodlnost jim nedovolí ani trochu zapojit svaly. Proč by to přece dělali, když je pro ně spánek a odpočinek to nejdůležitější?

Rak (22. června – 22. července)

Raci mají tendence k záchvatovitému přejídání obzvláště ve chvílích, kdy mají zvýšenou hladinu stresu. No a jak známe raky, to není tak zřídkakdy. Přejídání a jezení na stres vede k nekontrolovatelnému nárůstu váhy. Kila navíc se samozřejmě mnohem hůře shazují, což dokáže raka zase jen vystresovat.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou králové večírků. Jak už to tak bývá, večírky jsou spojeny s alkoholem a nejrůznějšími pochutinami. Největším problémem lva je ale samotný alkohol, kterého si dopřávají více než je zdrávo. Díky tomu jsou nateklí, protože v sobě zadržují následně vodu. Zanedbatelný není objem kalorií, který si dopřejí v láhvi sektu.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy milují posezení s přáteli, protože se mezi nimi cítí tak dobře. Co by to ale bylo za posezení s přáteli bez nejrůznějších snacků, které se chtě nechtě negativně projeví na postavě váhy. Váhy sice dokáží také sportovat, aby se jejich tělo dostalo do harmonie, ale někdy ani to nestačí.