Horoskopy

Nekonzistentní znamení: 3, jejichž chování nejde odhadnout

Nekonzistentní znamení: 3, jejichž chování nejde odhadnout

Astrologie tvrdí, že postavení nebeských těles ovlivňuje lidské chování, a díky tomu nám může nabídnout poněkud netradiční a po mnoha stránkách i opravdu zajímavý pohled na naši osobnost. Mezi dvanácti znameními zvěrokruhu se u některých z nich projevuje matoucí rys rozporuplnosti, který dodává jejich charakteru záhadný nádech. Jde o tzv. nekonzistentní znamení – víte, která to jsou?

Nekonzistentní znamení zvěrokruhu

  • Vodnář
  • Střelec
  • Beran

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Jedinci narození ve znamení Vodnáře se jednoduše vzpírají jakékoli kategorizaci. Zarputile se brání přizpůsobování čemukoli (například společenským normám) a jejich životním posláním je zůstat mimo jakoukoli škatulku. Ať už je to jejich nekonvenční myšlení, věčné inovování různých přístupů nebo otevřenost, Vodnáři vždy plavou proti proudu.

Jejich mysl funguje v labyrintu inovativních nápadů a neortodoxních řešení, která je vedou neprobádanými cestami. Jejich činy, ačkoli se zdají být nekonzistentní, jsou často poháněny vnitřní logikou, která však obvykle jejich okolí vůbec nedává smysl.

Střelec (22. listopadu – 21. prosince)

Střelci vyzařují přizpůsobivost a přijímají život takový, jaký je, aniž by se drželi pečlivého plánování. Nesnášejí rigidní struktury a vyžívají se ve spontánnosti. Právě tato spontánnost se však stává Achillovou patou jejich důslednosti. Nikdy nelze předvídat, co Střelce v danou chvíli zaujme.

Jejich otevřenost novým zážitkům je často zavede do neprobádaných oblastí a jejich neuhasitelná zvědavost je táhne různými směry.

Beran (21. března – 19. dubna)

Berani vykazují nedůslednost pramenící z jejich ohnivé impulzivity. Dříve jednají, než přemýšlejí, a vychutnávají si neustálé výzvy. Pocit, že jsou uvězněni v rutině, v nich vyvolává výbušné chování, která je nutí vymanit se z jakékoli zdánlivé monotónnosti.

Jejich nedůslednost pramení z vrozené touhy po neustálé stimulaci. Beranům se daří tváří v tvář novým výzvám, vyhledávají vzrušení a akci. Ale když rutina začne dusit jejich dobrodružného ducha, jsou náchylní k náhlým a nepředvídatelným reakcím.