KrásaKrása a móda

Nejznámější kosmetické značky: TOP 4 světově uznávané společnosti

Nejznámější kosmetické značky: TOP 4 světově uznávané společnosti

Existuje mnoho známých i méně známých kosmetických značek po celém světě. My vám přinášíme seznam těch nejznámějších kosmetických brandů včetně zajímavých informacích o jejich vzniku nebo o důvodech, proč jsou tak populární ve světě make-up produktů. Má také nějaká z nich místo ve vašem kosmetickém kufříku?

Celosvětově uznávaná značka L’Oréal

L’Oréal je jednou z největších značek specializujících se na kosmetiku na celém světě. Mezi produkty této značky je široká škála kvalitních kosmetických výrobků od make-upu, rtěnek až po péči na vlasy. Solečnost byla založena již v roce 1909 ve Francii. L’Oréal je známý svými extra kvalitními produkty a slavnými jmény.

Luxusní kosmetická značka Estée Lauder

Tato americká značka byla založena v roce 1946 a je známá svými luxusními kosmetickými výrobky a parfémy. Této značce patří také další známé brandy jako MAC, Clinique a Bobbi Brown.

MAC produkty v každém studiu

Mega světový brand MAC je známý pro svou širokou škálu profesionálních make-up produktů a je oblíbený mezi make-up umělci i zákazníky po celém světě. Nejčastěji můžete v profesionálních kosmetických studiích vidět právě produkty značky MAC včetně make-up tutoriálů známých internetových streamerů a youtuberů.

Možná je to Maybelline

Kdo by si nepamatoval staré známé „možná se tak narodila, možná je to Maybelline“ včetně tónu hlasu ženy z této reklamy? Jistou dobu na nás tato znělka vyskakovala naprosto všude. Není tedy divu, že Maybelline je jednou z nejznámějších značek kosmetického průmyslu.

Značka Maybelline je známá především pro své cenově dostupné a kvalitní produkty, včetně populárních řad jako Great Lash Mascara a slavných modelek, které této značce propůjčily své jméno včetně top modelky Adriany Limy, jejíž řasy na nás hleděly z prakticky každé reklamní pauzy v televizi.