Další

Nejzlejší ženy: patříte mezi těchto 5 i vy?

Nejzlejší ženy: patříte mezi těchto 5 i vy?

Vnímání zlé povahy ženy je sice subjektivní, ale přesto můžeme najít určité typy chování, které lze označit za zlé nebo vypočítavé. Následující charakteristiky vám mohou pomoci potvrdit si, že ke zlým ženám nepatříte, ale můžete díky nim zjistit, že možná trochu ano. Také si uděláte jasno, na jaké ženy ve svém okolí si dávat pozor. Toto jsou nejzlejší ženy, se kterými se v běžném životě můžete setkat.

1. Manipulativní žena

Žena s manipulativními tendencemi se snaží všechny ostatní dostat tam, kam ona sama potřebuje. Má jisté cíle, kterých chce dosáhnout a neštítí se využít emoce druhých, aby se jí to povedlo. Manipulativní žena je schopná ostatním lhát, jen aby získala, co chce a často nemívá výčitky svědomí, což může být pro její okolí nebezpečné.

Žena s blond vlasy držící sklenku vína a cigaretu.

2. Egocentrická žena 

Egocentrická žena má často oslabenou schopnost vnímat a respektovat emoce druhých. Dá se říct, že je nebere v úvahu. Řeší pouze vlastní potřeby a pocity a vše, co se děje lidem kolem ní ji nijak moc nezajímá. Dokud je ona sama spokojená, je všechno v pořádku. Taková žena dokáže být často velmi necitlivá, možná až krutá, aniž by si to uvědomovala. Nenechte se ale mýlit, většina z egocentrických žen ví moc dobře, co dělá. 

3. Agresivní žena

Zde se nebavíme pouze o fyzické agresivitě, i když i ta hraje v životě agresivní ženy velikou roli. Tato žena dokáže ostatní napadat slovně, ale může vyvíjet i drsný psychický nátlak a terorizovat své okolí. Nejhorší na agresivní ženě je, že se její nenávist vůči okolí stupňuje s tím, čím víc ji okolí pro její chování odmítá. 

4. Závistivá žena

Mezi nejzlejší ženy můžeme zařadit určitě ty závistivé. Tato vlastnost je jedna z nejhorších, protože zaslepuje a zatemňuje mysl. Závistivá žena velmi často žárlí na úspěchy nebo štěstí druhých lidí a je schopná rozbořit cizí vztah jen proto, že ona sama v takovém vztahu není.

Blondýnka závistivě hledící na brunetku.

5. Nečestná žena

Pod nečestností si můžete představit například lhaní nebo podvádění. Motivací k takovému chování může mít nečestná žena spousty, ale nic ji neopravňuje k tomu, aby z ostatních dělala hlupáky. Taková žena se neštítí ničeho, protože si ani příliš neuvědomuje, že dělá něco špatného. Své chování vnímá jako přirozenost.