Další

Vyhlašujeme nejvýhodnější nákup v IKEA pro únor 2024

Vyhlašujeme nejvýhodnější nákup v IKEA pro únor 2024

Milujte nákupy v IKEA? Poradíme vám, jaké zboží se tu vyplatí koupit a přidáme i pár praktických tipů. Díky nám nešlápnete vedle. A pozor, prozradíme vám také, ve které den v týdnu máte vyrazit na nákupy.

Kávový šálek s podšálkem VÄRDERA

Nemáte v čem hostům servírovat kávu? Kupte si kávový šálek s talířkem VÄRDERA (nádobí je vyrobeno z odolného živcového porcelánu) za 69 Kč. Kupte čtyři bílé šálky s podšálkem VÄRDERA a zaplatíte pouze tři.

Komoda se šesti zásuvkami HEMNES

Komoda se čtyřmi většími zásuvkami a dvěma menšími je přímo ideálním kouskem do každé ložnice (klidně i té teenagerovské). Nyní je navíc k dostání za krásných 5 490 Kč (místo 6 900 Kč). Pokud vám nevyhovují rozměry komody, seženete ji i v jiných variantách a velikostech.

Speciální tip pro vás: Do komody si pořiďte praktické organizéry (krabice s přihrádkami).

Bestseller – Policový díl KALLAX

Alespoň jeden policový díl KALLAX nesmí chybět v žádné domácnosti. Jedná se o naprostý bestseller a také velice univerzální kus nábytku, který se hodí do každého pokoje. KALLAX seženete v různých barvách i velikostech a můžete si ho přizpůsobit podle sebe.

Jedná se vlastně o policový díl. Do něj můžete rovnou ukládat vše potřebné, nebo ho můžete vylepšit nejrůznějšími vložkami a krabicemi. KALLAX se skvěle hodí například ke skladování deskových her, knih nebo dětských hraček. Nechcete, aby uložené věci byly vidět? Dvířka, šuplíky a krabice nejrůznějších designů v IKEA samozřejmě také seženete.

Speciální tip pro vás: Nakupte růžovo bílé krabice DRÖNA do KALLAXU a ušetřete. Za cenu dvou dostanete krabice hned tři.

Šťastné pátky v IKEA

Vyrazte na nákupy do IKEA v pátek. Pro členy s IKEA Family tu od 9. 2. 2024 do 30. 6. 2024 platí sleva 20–50 % na vybrané bytové doplňky.