Horoskopy

Nejzlejší ženská znamení zvěrokruhu: tyto 4 nechcete naštvat

Nejzlejší ženská znamení zvěrokruhu: tyto 4 nechcete naštvat

Každá žena má svou jemnou stránku, ale pokud některé naštvete, možná to nepřežijete. Tyto znamení byste nikdy neměli nechat žárlit, zlobit se nebo je jakkoliv provokovat, zejména pokud jde o emoce.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Štíři jsou obecně vnímání jako nejhorší znamení zvěrokruhu. Ženy narozené ve znamení štírů ze své povahy mají neuvěřitelnou touhu po pomstě, pokud si s nimi někdo jakkoliv zahrává. Na správný okamžik si počkají i několik let a pomsta tak přijde v nejméně očekávánou chvíli. Nejhorší na jejich pomstě je, že možná ani nepoznáte, že máte průšvih, protože emocionální zranění nedají navenek najevo.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Pokud naštvete ženu kozoroha, jediné ,co můžete čekat, je spiknutí s někým dalším, aby byla pomsta co nejsladší. Navenek si nechávají chladnou tvář, a tak ani nepoznáte, že jste kozoroha ťali do živého. Od kozoroha nečekejte žádné malicherné roztržky, ale jakmile budou mít za cíl vás zničit, pomalu a trpělivě si za tímto cílem půjdou. I s dalšími komplici.

Ryby (21. února – 20. března)

Ačkoliv se ženy narozené ve znamení ryb zdají být velmi jemné, rozhodně byste u nich nečekali, že budou třetím nehorším znamením ze všech. Emocionálně založené ryby velmi těžko nesou jakékoliv vnitřní utrpení. Mají melancholické sklony a je velmi těžké s nimi vyjít, pokud se do tohoto melancholického stavu dostanou. Ryby nemají ve zvyku být konfliktní, ale jakmile vycítí strach z ublížení, budou vůči vám zachovávat velkou zášť. V těch nejhorších případech křivdy se pomstí.

Vodnář (21. ledna – 20. února)

Největší zlomyslností žen narozených ve znamení vodnáře je jejich skrývání emocí před okolím. Díky tomu jejich protivníci nepoznají, jak na tom jsou a jaké jsou jejich šance na výhru. Chlad, který z žen vodnářů vyzařuje, je řadí mezi nejhorší znamení.