Horoskopy

Nejzlejší lidé podle znamení: 5 znamení, která vám mohou ublížit

Nejzlejší lidé podle znamení: 5 znamení, která vám mohou ublížit

Stalo se vám, že se u různých lidí ve stejném znamení nacházejí určité charakteristické rysy? Možná jste se už setkala s tím, že jste potkala negativní, zlé, možná i kruté lidi, kteří, i když se neznali, něco je přeci jen spojovalo – znamení zvěrokruhu. Zjistěte, čeho jsou schopni ti nejzlejší lidé podle znamení.

1. Střelec

Střelec patří mezi jedno z nejzábavnějších znamení, stejně tak dokáže být ale velmi hrubý. Za své chování se někdy ani neomlouvají, protože mají pocit, že i když bylo možná až příliš kruté, bylo oprávněné a správné.

Žena v červeném držící luk a šíp.

2. Štír

Lidé ve znamení štíra dokáží být velmi hrubí. O city ostatních se příliš nezajímají a dovedou být až extrémně bezohlední bez ohledu na situaci. Se slovy nešetří a vše, co vám chtějí sdělit, vám řeknou nahlas a bez zbytečné omáčky.

3. Blíženci

O blížencích se říká, že jen těžko ovládají své city, a proto se v některých situacích nedokážou chovat nezaujatě. Pokud ubližuje někdo jim nebo jejich blízkým, nevyjádří se hned, své city v sobě nechají bublat až do chvíle, kdy vybuchnou a svého protivníka bez milosti potrestají. 

4. Býk

Nejzlejší lidé podle znamení jsou také býci. Jsou známí svou rezervovaností do doby, než s někým navážou blízký přátelský vztah. Pokud je někdo vyprovokuje, dokážou se z poměrně milých bytostí změnit v ty nejhrubší osoby, které jste kdy potkali. 

5.  Beran

Berani nesnáší, když se ocitnou v situaci, kterou se jim nedaří mít pod kontrolou. Lidé v tomto znamení jsou známí tím, že jsou poměrně konfliktní a spontánní. Dokáží být velmi krutí a hrubí, a to zejména v případě, že se něco nevyvíjí tak, jak by si oni přáli. Když už se dostanou s druhým do hádky, nebudou to oni, kdo ustoupí.

Pohled na živého berana v přírodě.

Nejzlejší lidé podle znamení, která jsou uvedena výše, se vyjadřují napřímo a říkají věci bez taktu a empatie. Ostatní znamení, jako jsou například ryby, kozorozi, vodnáři nebo lvi, se také dokážou rozčílit, dělají to ale především ve své hlavě a nejprve si vše rozmyslí, než se s někým pustí do konfliktu.