Horoskopy

Nejvíc toxic znamení: kdo z vás vysaje veškerou energii?

Nejvíc toxic znamení: kdo z vás vysaje veškerou energii?

Mezi námi se celkem běžně objevují lidé, kteří z nás dokážou vysát veškerou pozitivní energii. Vliv na jejich toxickou povahu může mít kromě zkušeností také znamení, ve kterém se narodili. Toto je pět nejtoxičtějších znamení.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Snad jste si nemysleli, že bychom nezmínili štíra. Ano je to tak, lidé narození ve znamení štíra skutečně dokáží z lidí vysát energii. Mají totiž v povaze ovládat všechno a všechny, a pokud se jim to nedaří, nebrání se použití jakýchkoliv manipulačních technik. V nejhorších případech jsou také velmi pomstychtiví.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lidé narození ve znamení lva neustále touží po pozornosti. Dokonce dokáží dojít tak daleko, že raději zradí přítele, než aby nebyli ve světle reflektorů. Jejich snaha o to mít neustále uznáván a jejich narcistické sklony jsou tak toxické.

Blíženci (22. května – 21. června)

Není žádnou novinkou, že blíženci mají rozdvojenou osobnost, kdy jedna osoba je ta hodná a druhá je ta zlá. Problém nastává, když se začne projevovat zlé dvojče. Blíženci v tu chvíli mají sklony k šíření pomluv, fám a celkově konfliktů mezi osobami – to je úplný jed!

Beran (21. března – 20. dubna)

Berana přímo symbolizuje asertivní chování. Někdy se ale jejich asertivita může zvrhnout v toxický přístup ke všem názorům, protože nebudou ochotni je vůbec poslouchat. Začnou mít uštěpačné poznámky a budou se za každou cenu vyhrát i zcela vymyšlený konflikt.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panna se ráda obklopuje dokonalými věcmi a také lidmi, kteří naplňují požadavky na dokonalost. Pokud touž nesplňujete jejich náročné požadavky, budou vás až toxicky kritizovat. Člověk, který nebude sdílet stejné perfekcionistické hodnoty, jim niky nemůže porozumět.