Krása a módaMóda

Největší outlet v Polsku: 3 oblíbené obchody s výprodejovým zbožím

Největší outlet v Polsku: 3 oblíbené obchody s výprodejovým zbožím

Není žádným tajemstvím, že do Polska jezdíme již dlouhá léta za levnějšími nákupy potravin nebo drogerie. Zkoušeli jste však někdy jet do Polska za módou? Pokud ne, možná právě nastal ten správný čas!

TK Maxx

TK Maxx je síť outletových prodejen, které nabízejí široký výběr dámského, pánského a dětského oblečení a také obuvi, doplňků a bytových doplňků těch nejznámějších a nejluxusnějších módních značek – to vše za ceny až o 60 % nižší, než jsou běžné prodejní ceny po celém světě. 

Koncept obchodů TK Maxx je založen na unikátním nápadu, který spočívá v prodeji produktů od známých značek a návrhářů za výhodné ceny, protože každý rok tito návrháři a značky vydávají nové trendy, které musí ustoupit předešlým kolekcím. 

TK Maxx má v současné době stovky prodejen a miliony spokojených zákazníků ve Velké Británii, Irsku, Polsku, Německu a Rakousku. A kde můžete tento outletový prodej nalézt v Polsku?

Kde v Polsku najdete obchody TK Maxx

Do TK Maxxu se vyplatí cestovat i několik desítek kilometrů. Vyberte si sami, který konkrétní obchod tohoto outletu vám bude nejblíže. Bude to Bielsko – Biala, Katowice, Walbrzych, Tychy, Zabrze, Zakopane, Wroclaw, Czeladz nebo Olsztyn?

Pokud se rozhodnete k našim polským sousedům na outletové nákupy jet, protože se jednoznačně vyplatí, nezapomeňte, že téměř každou neděli v roce jsou všechny obchody v Polsku zavřené. Není totiž většího zklamání, než přijet natěšen někam, kde se nedostanete a odjíždět několik desítek kilometrů zpátky domů s prázdnou…

Nakupujte méně oblečení, zato vsaďte na kvalitní kousky

Další oblíbené polské outlety

  • Factory Outlet v Gliwicích a v Krakowě
  • World Brand Outlet Katowice

Možností je opravdu mnoho a pokud patříte mezi příznivce známých značek, můžete si být jisti tím, že s prázdnou odcházet nebudete. A před Vánoci můžete outletové nákupy spojit také s nákupem jídla, které je v Polsku ve většině případů také levnější.