Horoskopy

Největší nudaři podle hvězd: od těchto 3 žádnou zábavu nečekejte

Největší nudaři podle hvězd: od těchto 3 žádnou zábavu nečekejte

S každým nemůže být zábava! Jsou mezi námi lidé zodpovědní, přemýšliví či zasnění. Ti potom neoplývají vtipem a nezásobují nás vtipnými historkami. Kdo jsou ti největší nudaři podle hvězd? Vybrali jsme pro vás tři znamení zvěrokruhu, v jejichž společnosti není radno počítat s velkou zábavou. Patříte mezi ne?

Rak (21. června – 22. července)

Lidé narození ve znamení Raka patří k těm nejcitlivějším. Překypují hlubokými emocemi a silnou emocí, díky čemuž dokáží svému okolí poskytnout empatické porozumění. Milují svou rodinou a raději, než zábavu s přáteli vyhledávají klid rodinného večera. Nechybí jim kreativita. Obvykle ji ale využívají hlavně pro sebe samé. Mezi Raky nenajdeme moc bavičů, herců či komiků. Lépe je jim mimo světla reflektorů, kvůli čemuž mohou působit poněkud nudně.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Mezi Kozorohy žijí ti největší nudaři podle hvězd. Tito lidé přichází na svět na přelomu starého a nového roku. Za každou cenu se snaží být rozumní a cílevědomí. Jde o obrovské realisty se střízlivým pohledem na život i na svět. Jejich ambicióznost však může způsobit, že kladou své povinnosti a práci na první místo. Jen s obtížemi se dokážou uvolnit a užívat si krásy přítomného okamžiku. Proto jsou pořád hlavou někde jinde a vypadají, že je vaše společnost nudí.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby slaví své narozeniny mezi 21. únorem a 20. březnem. Patří mezi vodní znamení a stejně jako Raci jsou proto velmi emocionální a citliví. Ryby vynikají v pomáhání druhým, jsou velmi empatické a duchovně založené. Špatně důvěřují druhým a snadno se zraní. I proto je jim lépe v ústranní. Vyhovuje jim trávit spoustu času o samotě, a proto se vyhýbají společenským akcím. Mohou tak působit odtažitě a nudně.