DalšíRecenze

Největší hity z Netflixu pro ženy: Na co se vyplatí podívat?

Největší hity z Netflixu pro ženy: Na co se vyplatí podívat?

Venku je krásně a vy doma jako naschvál ležíte s chřipkou? Nezoufejte, nudit se nebudete. Poradíme vám totiž, na co se můžete dívat. Tady je trojice těch nejlepších pořadů, které si můžete pustit na Netflixu.

Emily in Paris (Emily v Paříži)

Emily v Paříži je americký seriál, který se však odehrává v Paříži. A právě to je na něm zajímavé. O čem seriál je? Hlavní hrdinkou je Emily Cooperová, mladá marketingová manažerka, která opouští svůj život v Chicagu a odjíždí za prací snů do Paříže. Brzy se však ukazuje, že všechno nebudete tak růžové, jak si Emily vysnila.

Sledujte, jak se Emily v Paříži zabydlí, jak se jí bude dařit v práci nebo v komunikaci s kolegy. A kdo ví, možná se Emily v Paříži i zamiluje. A dost možná do partnera své přítelkyně.

Pokud milujete módu a styl, určitě se dívejte. Seriál je plný kreativních módních outfitů.

The Bold Type (Troufalky)

Seriál Troufalky má hned tři hlavní hrdinky. Všechny pracují v časopise pro ženy Scarlet, ale jinak je každá jiná. Občas jsou nahoře, občas dole. Pracují, baví se, bojují za svá i cizí práva, řeší zdravotní i osobní problémy. V seriálu si zkrátka každý najde to své.

Seriál je sice příjemná oddychovka, ale řeší i vážnější témata jako například rakovinu prsu, potrat, sexuální obtěžování a další.

Láska je slepá (Love Is Blind)

Láska je slepá není seriál, ale reality show. Zároveň se jedná o sociální experiment. Co se stane, když vezmete skupinu mužů a skupinu žen a necháte je povídat si přes zeď, aniž by se viděli. Zamilují se? Zasnoubí? Proběhne nakonec svatba? A vydrží vztah dvou lidí, kteří v sobě našli zalíbení, aniž by se kdy viděli?

Tahle reality show vás doslova vtáhne a budete se dívat až do konce. Ručíme vám také za to, že si najdete minimálně jeden pár, jemuž budete z celého srdce přát, aby mu to vyšlo.