Horoskopy

Nejtemnější znamení zvěrokruhu: žebříček TOP 5

Nejtemnější znamení zvěrokruhu: žebříček TOP 5

Všechna znamení mají své kostlivce ve skříni, kteří je činí temnými. Některá znamení mají však myšlenky temnější než ostatní. Toto je žebříček top 5 nejtemnějších znamení zvěrokruhu.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Tohle tušili snad všichni, že štír bude označen za nejtemnější znamení ze všech. Štíři vyřazují velmi temnou auru a zároveň jsou zahaleni velkým tajemstvím. To na některé může působit velmi přitažlivě, ale dejte pozor, ať se nespálíte. Hněv štíra je nekonečný a na pomstu si počká i několik let.

Kozoroh (22. prosince – 20. ledna)

Temnota kozorohů spočívá v jejich odtažitosti a tajemnosti, pokud jde o dosahování cílů. Tím, že se snaží dosahovat úspěchů, nabízí svému okolí tu nejlepší stránku, ale uvnitř duše si nesou hluboké pocity, které za žádnou cenu nechtějí dát najevo. Pro dosahování svých ambicí se neštítí ani nekalých praktik.

Lev (23. červenec – 22. srpna)

Lvi vytváří kolem sebe pozlátko, aby byly oblíbení a všemi obdivovaní. Jenže tento je často dosaženo manipulacemi a přetvářkami ze strany lva. Pokud mají pocit, že nejsou dostatečně docenění nebo obdivovaní, stávají se tím více sebestřední a sobečtí a tvrdě si prosazují jen svoje. Ani v případě lve tedy není všechno zlato, co se třpytí.

Panna (23. srpna – 22. září)

Panny se snaží dosáhnout perfekcionismu za každou cenu. Pokud se jim nedaří perfekcionismu dosáhnout a ani ostatní osoby v jejich životě nejsou dokonalé, upadají do frustrací a deprese. Na lidi svými vlastnostmi působí spíše temně právě pro jejich kritičnost. Často jsou také velké pesimistické.

Beran (21. března – 20. dubna)

Temnost berana spočívá v jeho sklony k agresi. Jsou velmi impulzivní a pro ránu nejdou daleko. Své oběti zastrašují a udělají jim ze života peklo. Stejně tak se chovají i klidem, kteří jim zabrání v dosahování svých cílů.