Horoskopy

Nejsmutnější znamení zvěrokruhu: top 5 pro rok 2024

Nejsmutnější znamení zvěrokruhu: top 5 pro rok 2024

Ne každý den je po svícení a každý občas zkrátka nemá svůj den. Některá ale v souvislosti se znamením zvěrokruhu propadají smutné až depresivní náladě víc než ostatní. Tohle je 5 nesmutnějších znamení zvěrokruhu.

  • Kozoroh
  • Býk
  • Štír
  • Rak
  • Ryby

Kozoroh

Kozoroh velmi rád vyjadřuje své emoce, ať už jsou jakékoliv. Pokud nebudete naslouchat jejich emocím, mohou propadnout velkým depresím z pocitu opuštění a osamělosti. Často se obviňují i za věci, které nemohli nijak ovlivnit, což u nich spustí smutnou náladu. Své nejdepresivnější emoce však moc s ostatními nesdílejí, a tak se jejich deprese ještě více prohlubuje.

Býk

Lidé ve znamení býka bývají často velmi přemýšliví a uzavřeni do sebe. Deprese tohoto znamení jsou způsobeny hlavně vystupováním z jejich stereotypní komfortní zóny. Jakmile se musí vypořádat s novými nebo nezvyklými záležitostmi, vyvede je to z míry tak, že jsou pak v depresi.

Štír

Štíři buď milují nebo nenávidí. Díky jejich silným emocím se snadno zraní, a tak není divu, že jsou často zklamaní, z čehož pramení depresivní stav. Nesnášejí ani samotu nebo ztrátu blízkých lidí. Své pocity si ze strachu ze zneužití nechávají raději pro sebe.

Rak

Raci jsou neplačtivější znamení ze všech. Brečí kvůli všemu a netají se tím ani před svým okolím. Rozpláčou se úplně kdekoliv a čemukoliv, pokud to tak zrovna cítí. Často se cítí zklamaně a ublíženě, ale poměrně snadno zapomenou na křivdu, kterou cítili.

Ryby

Ryby jsou velmi orientované na pomoc druhým. Často se pro ostatní obětují, ale jediné, čeho se jim dostane, je zklamání. Ryby mají tendence k sebedestrukci, ale vždy si dají záležet, aby okolí nikdy nepoznalo, že je něco trápí. Důležitá je pro ně spokojenost ostatních.