Krása a módaMóda

Nejmodernější zimní oblečení, které bude v kurzu i za 2 roky

Nejmodernější zimní oblečení, které bude v kurzu i za 2 roky

Máte rády slow fashion? Není vám za těžko investovat peníze do kvalitních nadčasových kousků, které vydrží roky? Pak pro vás máme tipy na zimní oblečení, které ve vašem šatníku nesmí chybět. Kupte si vlněný kabát, kašmírový svetr nebo svetrové šaty.

Vlněný kabát

Vlněné kabáty hrají prim a zřejmě ještě dlouho budou. Vloni se nosily především kabáty černé a dlouhé až na zem, ale pokud máte rády kratší a světlejší modely, žádný problém. Hlavní je, aby vám kabát dobře seděl a vy jste se v něm cítila pohodlně.

Kašmírový svetr

Kašmírový svetr je elegantní a luxusní kousek, který má zároveň skvělé hřejivé vlastnosti. Pokud chcete, abyste ho mohly obléknout i za několik let, určitě si pořiďte svetr v neutrálních barvách. Vhodná je bílá, béžová nebo třeba šedá.

Svetrové šaty

Svetrové šaty jsou vhodné pro mladé slečny i pro starší dámy. Jsou krásně teplé, pohodlné a přitom elegantní. Vynosíte je v kombinaci s kozačkami i kotníkovými botami. Obléknout k nim můžete vlněný kabát, na jaře pak třeba kožený křivák. Jejich nespornou výhodou je i to, že jsou přímo ideálním kouskem k vrstvení.

Mohérový kardigan

Do svého šatníku si pořiďte také jeden klasický kardigan, který budete moci vrstvit. V tomto případě vsaďte například na mohér, ať se zahřejete. Opět volte neutrální barvy nebo jemné pastelové odstíny.

Vybírejte takový kardigan, který můžete obléci na tričko nebo na košili. Vhodný je například delší kardigan, který sahá až pod zadeček a který můžete nosit zapnutý či rozevlátý.

Objemná šála

Zamyslete se i nad doplňky. Čepici si klidně kupte každý rok novou, ale šálu nebo pléd obměňovat nemusíte. In jsou (a i za pár let budou) například kárované plédy nebo tlusté vlněné šály jako od babičky.