Krása a módaNehty

Nejmodernější nehty pro prosinec 2023: Které teď letí?

Nejmodernější nehty pro prosinec 2023: Které teď letí?

V době, kdy se chystáme na sváteční večírky a akce, je tu nová smršť na zimní nehty, které vám pomohou se slavnostně naladit. Navíc, která žena se ráda nechlubí krásně pěstěnými nehty?

Klasická francouzská manikúra

Klasická francouzská manikúra je sázkou na jistotu. Díky nadčasovému a klasickému vzhledu se tyto nehty hodí ke každé příležitosti, jelikož se jedná o čistý a sofistikovaný design. A když už je řeč o designu, francouzská manikúra se hodí k různým stylům oblečení. Navíc neutrální bílé tipy vašim nehtům dodávají lesklý vzhled. Co víc si od kvalitní manikúry můžete přát?

Ledově modré nehty

Pokud se chcete držet zimní a vánoční atmosféry a zároveň působit trendy, ledově modré nehty je přesně to, co potřebujete. Už letní módní trendy si odstín baby modré neboli miminkovsky modré zamilovaly, ale teď se dostává do popředí ještě o něco víc. Pokud se tedy pro modré tóny rozhodnete, mějte na paměti, aby se nesly spíše v pastelových barvách.

Šedé nehty

Že je šedá barva nudná? Ani omylem! Šedá se stává odstínem, který je velice trendy a tento trend se dostává do popředí i v odvětví manikúry. Navíc nikdo neříká, aby vaše nehty byly nalakovány jen jedním odstínem. Ale šedou můžete kombinovat i s bílou pro jemnější vzhled nebo zlatou pro luxusnější look. Přidat můžete i pár sněhových vloček a uvidíte, že šedá manikúra rozhodně není nudná.

Burgundská červeň

Nehty v odstínu burgundské červené je další nestárnoucí a nadčasová klasika. Dá se říci, že by se dala srovnávat s vlivem francouzské manikúře, o které jsme mluvili výše. Pokud patříte k zastánkyním minimalismu, pak je burgundská červeň tím pravým odstínem pro vás. A že je jeden odstín nudný? Přidejte zlatou, stříbrnou nebo zelené detaily a uvidíte, jak vaše nehty ožijí.

Listová zelená

Že je listová zelená spíše podzimní záležitostí? Opak je pravdou. Nehty v odstínu zelené působí samy o sobě velice vánočně a slavnostně, takže s tímto tónem určitě chybu neuděláte. Krom toho, že se jedná o velice neutrální barvu, můžete si být jisté s tím, že listová zelená je poměrně unikátní odstín, na který jen tak nenarazíte. Pokud tedy toužíte po něčem jedinečném, pak je tento typ manikúry přesně pro vás.