Krása a módaMóda

Nejmodernější kabáty pro baculky: Tyhle 3 vás zeštíhlí

Nejmodernější kabáty pro baculky: Tyhle 3 vás zeštíhlí

Dávno už neplatí pravidlo, že na sebe ženy s kily navíc shání oblečení poměrně těžko. Dnešní trh je natolik rozmanitý, že se i baculky mohou oblékat stylově. A které nejmodernější kabáty jsou ty nejlepší?

Oversized kabát

Dát dohromady v zimě outfit, který vás zahřeje a je navíc stylový, je poměrně složitým úkolem. Proč si tedy celý progres nezjednodušit dlouhým oversized kabátem? Někdo by mohl namítat, že oversized kabát není nic pro ženy s kily navíc, ale opak je pravdou. Tento kabát vaši postavu totiž sjednotí a bez problémů pod něj můžete vrstvit své oblíbené kousky. Krom toho ho můžete vynést k džínům, sukni nebo šatům, aniž byste se museli obávat, že vás ofoukne i ten nejjemnější větřík. Pokud se rozhodnete pro tento typ kabátu, vsadit můžete na klasiku. Nicméně letos se klasika pere o první příčku s barvami a texturou. Sáhnout můžete tak po tvídu nebo vlně.

Dlouhý kabát s páskem

Pokud hledáte sofistikovanější zimní kabát, pořiďte si dlouhý kabát s páskem. Ať už se jedná o jakoukoliv příležitost, dlouhý kabát s páskem se osvědčí vždy a všude. Ať už ho obléknete přes společenské šaty nebo oblíbené džíny, uvidíte, že se tento kabát stane vašim oblíbeným kouskem. Krom toho jsou opasky klasickým detailem na mnoha podzimních a zimních kabátech. Nejenže pasu dodají tvar, ale mohou vám také umožnit rychlejší zapínání, což se hodí, když někam narychlo vybíháte. A jsou to pásky, které letos uvidíte ve velkém. A to nejen na trenčkotech, parkách a bundách.

Trenčkot z veganské kůže

Skvělým způsobem, jak oživit váš outfit, je trenčkot z veganské kůže. Ten je ideální nejen na cestu do práce, ale můžete jej vynést, i pokud se chystáte na drink nebo něco dobrého s kamarádkami. A proč si pořídit tento typ kabátu? Krom toho, že kabáty z veganské kůže vydrží řadu let, vašemu outfitu také dodají nadčasový styl, aniž by to bylo na úkor dobrých životních podmínek zvířat. Tento typ trenčkotu je všestranně přitažlivý a bez problému jej můžete vynést s vašimi oblíbenými džínami, šaty nebo sukní. Pokud se pro trenčkot rozhodnete, vsaďte na typ trenčkotu s páskem nebo do role pásek zapojte. Vaše postava tak získá siluetu přesýpacích hodin, čímž budete automaticky působit štíhle.