KrásaKrása a móda

Nejmodernější hodinky: Tipy pro rok 2023

Nejmodernější hodinky: Tipy pro rok 2023

V letošním roce budou trendy především chytré hodinky. Pokud ale fandíte těm klasickým, poradíme vám, jaké vybrat. Kromě chytrých hodinek budou trendy hodinky sportovní, v klasickém designu a minimalistické. Za hvězdu budete, pokud si pořídíte hodinky z ekologických materiálů nebo takové, které nemají klasickou baterku.

Minimalistická klasika

Pokud nepatříte mezi fanynky módních výstřelků, vsaďte na minimalistickou klasiku. Pořiďte si hodiny s jednobarevným jednoduchým ciferníkem a koženým nebo kovovým páskem. Zapomeňte na ozdoby, kamínky i netradiční tvary. Minimalistické klasické hodinky si buď můžete koupit v hodinářství, nebo nějaké vyštrachat u babičky na půdě.

Chytré hodinky

Pokud máte neustále v ruce telefon, možná vás potěší, že ho můžete snadno vyměnit za chytré hodinky. Chytré hodinky zobrazují notifikace, můžete na nich mít kalendář, ovládat pomocí nich hudbu, některé typy dokonce umožňují i volání nebo posílání zpráv. Smartwatch využijete na sledování spánku nebo při nejrůznějších sportovních aktivitách.

Mezi nejoblíbenější barvy dámských chytrých hodinek patří růžová a zlatá. Tento typ hodinek ale samozřejmě seženete i v jiných barvách.

Ekologické materiály a technologie

Ekologie vládne světu a jinak tomu není ani ve světě hodinek. In jsou udržitelné materiály s dlouhou životností. Pořídit si můžete hodinky dřevěné, případně také hodinky se solárním či kinetickým pohonem, které se objedou bez klasické baterky. Solární hodinky jsou poháněné solárním článkem, kinetické hodinky využívají kinetickou energii, která vzniká pohybem ruky při chození.

Unisex hodinky

Hledáte-li hodinky pro každodenní použití, sáhněte po unisex hodinkách. Sluší jak ženám se štíhlejším zápěstím, tak těm, které mají zápěstí poněkud silnější. Tyto hodinky si můžete vzít k jakémukoliv outfitu.