Krása a módaMóda

Nejlepší zimní bundy pro baculky, které poletí v roce 2024

Nejlepší zimní bundy pro baculky, které poletí v roce 2024

Máte pár kilo navíc? Nevadí, léto je daleko a pod zimní bundu přebytečná kila hravě schováte. Poradíme vám, jaké zimní bundy můžete nosit a čemu se naopak vyhnout. Díky nám budete in, ať už máte jakoukoliv konfekční velikost.

Jaký typ bundy vybrat

V první řadě se zaměřte především na to, jaký má bunda střih. Slušet vám budou bundy, které jsou projmuté v pase (nebo jejichž součástí je pásek). Důležité je totiž, abyste vytvořily postavu přesýpacích hodin.

Bunda by neměla být ani příliš krátká, ani příliš dlouhá. Ideální je, pokud bude končit pod linií boků nebo maximálně v půli stehen.

Nevhodné bundy pro baculky

Naprosto nevhodné jsou pro vás oversized modely. Možná se domníváte, že tyto bundy vaše kila navíc zakryjí, ale opak je pravdou. Opticky vás pouze zvětší a budete v nich vypadat jako v obřím pytli.

Vhodné nejsou ani bundy příliš dlouhé (například do půli lýtek) nebo bundy péřové, které samy o sobě působí mohutným dojmem. Raději doporučujeme sáhnout po nějakém syntetickém materiálu, který není tak objemný.

Trendy pro rok 2024

  • Nebojte se barev. Chcete nosit bundu v barvě roku 2024? Pak si budete muset koupit světle broskvový (Peach Fuzz) model. Vhodná je pro rok 2024 i bunda černá, bílá, béžová antracitová nebo kobaltová.
  • Bunda se vzorem? Letos sice letí puntíky nebo vzory rybí kosti, avšak pokud máte pár kilo navíc, vzorům se raději vyhněte. Pokud už toužíte po vzorované bundě, volte takový vzor, který zeštíhluje. Vhodné jsou svislé pruhy nebo zvířecí vzory (ty však v roce 2024 nejsou příliš v módě).
  • Dejte pozor na bundy s velkým límcem nebo s límcem, který má na svém kraji kožešinu. V takovéto bundě byste vypadaly zbytečně větší, než jste. Mnohem vhodnější je asymetrický límec.