DalšíKrásaVlasy

Nejlepší účesy pro velikonoce 2023: Svéží nápady, které vás překvapí!

Nejlepší účesy pro velikonoce 2023: Svéží nápady, které vás překvapí!

Ať už se chystáte na rodinnou velikonoční slavnost nebo prostě jenom na jarní procházku, správný účes může udělat velký rozdíl v tom, jak budete na své okolí působit. Pokud i vy právě teď přemýšlíte, jaký účes si vybrat, tak máme pro vás skvělé zpráv –  v tomto článku vám přinášíme nejnovější trendy a nápady na účesy pro Velikonoce 2023. 

Drdol s květinami

Klasické jednoduché účesy s drdolem jsou vždy populární, a Velikonoce v tomto opravdu nejsou výjimkou. Avšak přece jenom jeden drobný rozdíl tam je – pro období Velikonoc jsou velmi oblíbené účesy s květinovými dekoracemi. Vyzkoušejte tedy drdol ozdobený květinovou dekorací, a dovolte vašemu účesu hezky vyniknout.

Nízký drdol s culíkem 

Tento účes je dalším velmi populárním trendem pro Velikonoce 2023. Jde o kombinaci nízkého drdolu s culíkem, který vytváří vzhled elegantního, ale přitom neformálního účesu. Jedná se navíc o účes, který je relativně jednoduchý na přípravu. V neposlední řadě je skvělý i v tom, že umožňuje rychlou změnu – vlasy můžete rozpustit do culíku, nebo je naopak ještě více formálněji upravit do drdolu během pár vteřin.

Kadeře s přírodním vzhledem 

Přírodní vzhled vlasů je na vzestupu, a tento trend bude pokračovat i v roce 2023. Pokud máte kudrnaté vlasy, tak využijte přirozené textury vašich vlasů a vytvořte si pohodlný a přitom elegantní účes. Tento účes, jak již jeho název napovídá, vychází z přirozenosti vašich vlasů, kterou je vhodné doplnit přípravky na vlasy (zejména laky), jež vám pomohou udržet jednotný účes po celé Velikonoce.

Rubínově červená barva na vlasy

Rubínově červené vlasy vytvoří z jakéhokoliv sestřihu výrazný a odvážný účes.Pokud tedy máte chuť na změnu a hledáte něco nového a odlišného, mohou být vlasy obarvené touto barvou tou správnou volbou. Rubínově červené vlasy jsou zároveň velmi atraktivní a mohou vám pomoci dodat sebevědomí. Umožní také vyjádřit váš jedinečný styl a osobnost. 

Holandský pletený drdol

Holandský pletený drdol je velmi elegantní a stylový účes, který se hodí pro všechny příležitosti během Velikonoc – velmi často jej můžeme vídat u moravských dívek, jež absolvují  tradiční velikonoční pochody. Je to tedy skvělá volba, pokud hledáte elegantní účes, který zároveň působí moderně.