KrásaKrása a móda

Nejlepší tvářenka z drogerie 2024: vyberte si tu svoji!

Nejlepší tvářenka z drogerie 2024: vyberte si tu svoji!

Nejlepší tvářenka z drogerie je pro každého jiná. Pochopitelně. Každý preferuje jiné odstíny i jinou intenzitu pigmentace. Zatímco někteří vyžadují velmi intenzivní barvy, jiní dávají přednost umírněnosti a možnost barvu postupně navrstvit. Nehledě na to, že i v drogériích je možné najít produkty ve velmi odlišných cenových skupinách od několika desítek korun až po tvářenky, které vás přijdou na pár stovek.

Co při výběru tvářenky zvažovat?

Při výběru ideální tvářenky je vhodné zvažovat několik základních faktorů. Bez ohledu na to, jak moc některá tvářenka „sedí“ vaší kamarádce nebo kolegyni v práci, pokud jste jiný barevný typ, může vám udělat víc škody než užitku. Zvažte proto, zda jste spíš jaro, léto, podzim nebo zima.

Zároveň skutečnost, že jste například jarní barevný typ vám nutně nepředurčuje jednu konkrétní barvu tvářenky. Je vhodné zkoušet, co vám nejlépe sluší. Se vzorky nanesenými na kůži je vhodné vyjít ven na denní světlo, jelikož zářivky v obchodě mohou skutečný efekt zkreslovat.

Rozmyslete si také, kolik peněz jste ochotní do tvářenky investovat. I mezi produkty dostupnými v drogériích lze najít poměrně drahé možnosti. V neposlední řadě je dobré zapřemýšlet na tím, jakou konzistenci tvářenky preferujete. „Tradiční“ produkty jsou „zapečené“ a určené k nanášení štětcem, v poslední době je ale možné najít i širokou nabídku krémových produktů.

  • Váš barevný typ
  • Vhodná barva tvářenky
  • Konzistence
  • Cenové rozpětí

Nejlepší tvářenka z drogerie podle recenzí

Velmi kladné hodnocené jsou tvářenky od značky Bourjois konkrétně typ Le Duo Blush. Ta se pohybuje okolo dvou set korun a patří tak v konkurenci drogérie spíš mezi dražší značky. O něco levnější, ani o píď horší je tvářenka Fit Me! od značky Maybelline.

Mezi krémovými tvářenkami zase vyniká ta od české značky Dermacol Blush Glow. I ta se pohybuje v podobné cenové skupině. Z levnějších variant můžete vyzkoušet značky essence a Catrice nebo přírodní Alverde.