Další

Nejlepší těstoviny ze supermarketu: kupujete jedny z těchto 4 také?

Nejlepší těstoviny ze supermarketu: kupujete jedny z těchto 4 také?

Jaké jsou nejlepší těstoviny ze supermarketu? Vybrali jsme pro vás ty nejoblíbenější značky, které můžete zakoupit poblíž vašeho domova. U těstovin najdete jejich ceny a také se můžete podívat na to, jak je hodnotí recenzenti z největšího srovnávače cen na českém internetu, Heureka.cz.

1. Country Life BIO Kuskus celozrnný 0,5 kg

Country Life BIO Kuskus celozrnný 0,5 kg je výživnou těstovinou a výborně se hodí nejen do salátů. Můžete jej použít také jako přílohu k masu a omáčkám. Příprava kuskusu je velmi jednoduchá a zvládnou ji i úplní začátečníci. Cena výrobku je navíc velmi přijatelná a zakoupené množství vám vydrží poměrně dlouho, jelikož kuskus při přípravě nabobtná a zvětší tak svůj obsah.

  • Cena od 37 Kč
  • Recenze: skvělá chuť, kvalitní, rychlá příprava, bio kvalita, zasytí
Kuskus ochucený sýrem a zeleninou.

2. Lucka Rýžové nudle 240 g

S těmito bezlepkovými těstovinami z rýžové mouky se můžete setkat ve větších supermarketech, které se, mimo jiné, zaměřují na prodej asijských potravin a dochucovadel. Těstoviny můžete použít jako zdravější alternativu těstovin vyrobených z pšenice. Výhodou potraviny je, že neobsahuje žádná barviva ani umělá dochucovadla.

  • Cena od 38 Kč
  • Recenze: chutné, rychle uvařené, kvalitní výrobek, česká výroba, skvělá příloha do polévek

3. Green Apotheke Vřetena z červené čočky 250 g

Green Apotheke Vřetena z červené čočky 250 g jsou nejlepší těstoviny ze supermarketu, které jsou vyrobeny z červené čočky a mouky. Těstoviny se pyšní velkým množstvím bílkovin a jsou zdravou variantou klasických těstovin. Vřetena jsou vhodná nejen jako příloha, ale také jako hlavní komponent například do těstovinových salátů.

  • Cena od 39 Kč
  • Recenze: kvalitní, výhodná alternativa zdravého stravování, krátká doba přípravy, složení, chutné
Těstoviny vřetena ochucené červenou řepou.

4. Barilla Spaghetti N.5 0,5 kg

Barilla Spaghetti N.5 0,5 kg jsou semolinové těstoviny, které mají po uvaření dokonalý tvar a pevnou strukturu. Díky složení ze semoliny z tvrdé pšenice je nerozvaříte tak snadno a můžete je použít nejen jako přílohu k omáčkám, ale také jako alternativu nudlí do asijských polévek. 

  • Cena: od 39 Kč
  • Recenze: výborná cena, kvalitní