KrásaKrása a móda

Nejlepší sérum na růst řas: 5 TOP produktů pro krásné řasy

Nejlepší sérum na růst řas: 5 TOP produktů pro krásné řasy

kdo by nechtěl mít ty nekrásnější řasy! Pokud vám nebylo geneticky naděleno, zachrání vás jedině to nejlepší sérum na růst řas. My pro vás naštěstí máme pět tipů na skvělé produkty, z nichž si jistě vyberete.

Iris Eyelash Serum od značky FOREO

Zástupce exkluzivní kosmetiky tady nesmí chybět. Pokud jste fanoušek high end kosmetiky, zpozorněte! Intenzivní obnovující sérum pro podporu růstu řas Iris Eyelash Serum od značky FOREO je pro vás to pravé. Na 10 ml produktu si připravte 3 614 korun a na oplátku očekávejte lesklejší, plnější a zdravěji vypadající řasy.

Lash&Brow Booster od značky RefectoCil

Jen o něco málo cenově dostupnější variantu nabízí značka RefectoCil. Jejich Lash&Brow Booster vyjde na 2 734,-/10 ml. Toto sérum dodává řasám a obočí zdravý vzhled, zahušťuje, vyplňuje mezery, prodlužuje až od 56 % a působí stimulačně na kořínky chloupků a řas, čímž protahuje jejich růstovou fázi.

Multi-Peptide Lash and Brow Serum od značky The Ordinary

Zlatou střední cestu nabízí firma The Ordinary. Jejich Multi-Peptide Lash and Brow Serum vyjde na 730,-/10 ml. Je veganské, neobsahuje silikony a první viditelné výsledky deklaruje už za 4 týdny. Má lehkou texturu založenou na vodní bázi, díky níž se skvěle nanáší.

Posilující sérum na řasy od značky Bione Cosmetics

 Posilující sérum na řasy od značky Bione Cosmetics je podle uživatelských recenzí zřejmě to vůbec nejlepší sérum na růst řas. Nejen, že je cenově velmi dobře dostupné, jelikož 10 ml stojí pouze 144 korun, ale složení produktu je také přírodní, v bio kvalitě, neobsahuje silikony ani sulfáty. Množství vystačí až na 300 aplikací a první viditelné výsledky výrobce deklaruje již po 3 týdnech.

SOS Lash Booster od značky Eveline Cosmetics

Pro ty, kteří potřebují najít cenově příjemnou variantu nabízí značka Eveline Cosmetics obnovující růstové sérum na řasy a regeneračním účinkem SOS Lash Booster. 10 ml vás vyjde jen na 97 korun. Tento produkt je vhodný na citlivé oči, dodává řasám hydrataci a zlepšuje jejich růst.