Další

Nejlepší levné vychytávky z IKEA: těchto 6 se vyplatí

Nejlepší levné vychytávky z IKEA: těchto 6 se vyplatí

IKEA je švédská nadnárodní společnost, která se zaměřuje na prodej nábytku a jiného bytového sortimentu. Jaké jsou nejlepší levné vychytávky z IKEA závisí na regionu a konkrétním období, existují však výrobky, které se drží dlouhodobě v popředí, a to díky své nízké ceně, kvalitnímu provedení a funkčnosti. 

1. Regály BILLY

Regály BILLY jsou zákazníky velmi vyhledávaným zbožím, protože se jedná o nábytek, který je cenově dostupný a je možné jej využít různými způsoby. Tyto regály můžete používat jako úložný prostor, ale také například jako knihovnu. 

2. Stolky LACK 

Tyto stolky můžete vidět v mnoha domácnostech, protože jsou levné, kvalitní a prostorově velmi dobře orientované. Stolky LACK můžete využít jako konferenční nábytek, ale také jako stolek na odkládání. 

3. Křesla POÄNG

Zde si vybavte měkké křeslo s dřevěnými opěrkami, na kterém se můžete pohupovat. Jedná se o výrobek, který můžete umístit do bytu, ale i kanceláře. Křeslo je velmi pohodlné a pohupování působí relaxačně.

Žena sedící na židli v prodejně IKEA smějící se na muže.

4. MALM komody

Tento nábytek lidé využívají různými způsoby – jako úložný prostor na šaty, doplňky, ale také jako botník nebo prostor pro ukládání kancelářských potřeb. V obchodě je můžete najít v nejrůznějších velikostech a zajímavých designech. 

5. Věšáky RIGGA

Tyto věšáky se staly populárními v minulých letech, kdy se začaly hojně používat místo skříní s dvířky. Věšáky působí moderně, jelikož nejsou uzavřené, a tak se pohodlně a rychle dostanete ke svrškům, které právě potřebujete. 

6. Rostliny FEJKA

Jedná se o umělé květiny, které se hodí do domácnosti, ale také do kanceláře. Rostliny koupíte velmi levně, a to v nejrůznějších provedeních. Jejich výhodou je, že vypadají jako živé a nemusíte se starat o to, aby přežily.

Malá umělá květina v bílém květináči.

Toto jsou nejlepší levné vychytávky z IKEA, se kterými se můžete dlouhodobě v obchodě setkat. Je ale třeba mít stále na paměti, že se sortiment může měnit v závislosti na lokalitě, ve které se obchod nachází. Proto se před jeho návštěvou vždy předem podívejte do aktuálního letáku, který je zveřejněný na internetových stránkách.