Krása a módaMóda

Nejlepší legíny pro baculky: Letos volte tyto styly

Nejlepší legíny pro baculky: Letos volte tyto styly

Určitě už jste někdy slyšely větu: „Nejlepší legíny pro baculky jsou žádné legíny.“ Není to však pravda. I plnoštíhlé ženy mohou legíny nosit, je však třeba zvolit správný typ a vhodně je kombinovat s dalším oblečením. Poradíme vám, jak na to.

Legíny a šaty

Legíny s basic tričkem mohou baculky nosit doma, na jógu nebo fitness centra, avšak na běžné nošení tato kombinace rozhodně vhodná není. Patří-li legíny mezi váš oblíbený kousek, zkuste si je obléknout k šatům. Vhodné jsou třeba košilové šaty v pase přepásané páskem nebo šaty svetrové v délce nad kolena.

Speciální tip pro vás: K šatům se hodí zejména legíny bezešvé.

Oversized kousky a legíny

Obecně platí, že v kombinaci s legínami moc hezky vypadají oversized kousky. Sáhnout můžete po volnějších delších košilích či svetrech, hezky s legínami bude vypadat i kardigan.

Legíny skvěle fungují ve chvíli, kdy na ně navrstvíte další kousky. Abyste však nevypadaly jako sněhová koule, je třeba, aby všechny vrstvy byly vidět.

Co na nohy? Na podzim a v zimě ideálně vysoké kozačky. V teplejších dnech se však nemusíte bát ani tenisek nebo farmářek.

Vhodné legíny pro baculky

  • Legíny ve správné velikosti. (Nikoliv legíny o číslo menší, které jsou příliš upnuté a zvýrazňují všechny nedostatky postavy.)
  • Legíny určené pro plnoštíhlé ženy s efektem zeštíhlení a vytvarování. Tyto stahovací legíny zformují bříško, boky a stehna.
  • Legíny s vysokým pasem.
  • Legíny bez kapes, zdobení či příliš výrazných vzorů.
  • Legíny tmavých barev.
  • Legíny z pevného materiálu. Naprosto nevhodné jsou prosvítající legíny, pod kterými je vidět spodní prádlo.