Horoskopy

Nejhorší šéfové podle znamení: žebříček TOP 4 nejhorších nadřízených

Nejhorší šéfové podle znamení: žebříček TOP 4 nejhorších nadřízených

Nejhorší je narazit v zaměstnání na špatného šéfa. Špatnost šéfa nespočívá jen v náročnosti zadávaných úkolů, ale také v přístupu ke svým zaměstnancům. Pokud jste na špatného šéfa narazili, pravděpodobně byl narozen v některém z těchto znamení zvěrokruhu.

VODNÁŘ (21. ledna – 20. února)

Vodnáři mají všechny předpoklady pro to být skvělým vedoucím týmu. Mají perfektní nápady, které dokáží realizovat a zároveň se jako šéfové dokáží obklopit velmi schopnými lidmi. Při realizaci svých projektů jsou ale na své podřízené tvrdí a nedokáží chápat pocity svých podřízených. Zkrátka jim chybí lidskost.

ŠTÍR (24. října – 22. listopadu)

Pokud se štír dostane do pozice vašeho nadřízeného, mějte se na pozoru. Dokáží být totiž velmi zákeřní a nebudou se bát mluvit o vás s ostatními zaměstnanci za vašimi zády. I ze sebemenšího úkolu dokáží udělat úkol kolosálních rozměrů. Velmi rádi totiž přehánějí.

LEV (23. července – 22. srpna)

Pokud jsou lvi v postavení nařízeného, je velmi těžké s ním vyjít. Pokud se totiž lev dostane do pozice nadřízeného, nabyde falešného dojmu, že je zkrátka nejlepší na světě. Absolutně nesnesou kritiku a už vůbec ne ani konstruktivní negativní vazbu na jejich přístup k lidem či jejich práci. Pokud se o to pokusíte, s největší pravděpodobností se můžete se svým pracovním místem rozloučit.

RYBY (21. února – 20. března)

Ryby jsou v plnění některých úkolů velmi lhostejné, obzvláště pokud pro ně není prioritou. To se může negativně projevit právě ve vedení týmu pracovníků, které má na starosti. Jejich nálada se negativně projeví na pracovním výkonu všech. Pokud jsou však z úkolu nadšení, budou nejlepšími šéfy na světě a svůj tým vyburcují k těm nejlepším výsledkům vůbec.