Další

Nejhorší pizzy na světě: 4 pizzy, které byste nechtěla ochutnat

Nejhorší pizzy na světě: 4 pizzy, které byste nechtěla ochutnat

Patříte-li mezi milovnice pizzy, určitě si na základě tohoto slova vybavíte voňavý pokrm plný kvalitního sýra a čerstvých ingrediencí, jako je maso, zelenina nebo bylinky. Na světě ale existují i taková jídla, která byste snad pizzou ani nenazvala. Prozkoumali jsme za vás internet a našli jsme zkušenosti lidí z nejrůznějších koutů světa, kteří se s ostatními podělili o své zkušenosti. Na základě toho jsme pro vás připravili seznam, ve kterém najdete ty nejhorší pizzy na světě. 

1. Italská pizza z Florencie

Možná vás to překvapí, ale i v Itálii dokážou vytvořit jednu z nejhorších pizz na světě. Můžete se tam setkat s něčím, co připomíná obrovské koláče, které kombinují hranolky s hromadou sýru. Pokrm je bez nápadu a je neuvěřitelně mastný. Pokud si na tuto pizzu nedáte aspoň kečup, pravděpodobně ji nebudete moci pozřít.

Pizza zdobená uzeninou a hranolky.

2. Pizza z Chile

Na této pizze můžete najít rozdrobenou šunku, ananas a dokonce třešně. Těsto je vyrobeno ze šunky a pokrm je navíc ozdobený strouhanou, částečně odtučněnou, mozzarellou. No uznejte, pochutnala byste si? 

3. Nejhorší pizza na světě z Argentiny

V Argentině toto jídlo nepatří mezi nejběžnější, a proto, když už se o přípravu pizzy někdo místní pokusí, nemusí to dopadnout dobře. Na pizze v Argentině můžete najít velké hrudky sýra, které chutnají jako staré máslo. Můžete se na ní setkat s oreganem, kterého je tolik, že přebíjí veškerou chuť dalších ingrediencí, jako jsou olivy, které bývají nenakrájené a jsou obří. Celkově pizza působí mastně a doporučuje se mít při sobě spoustu ubrousků.

4. Pizza z Indie

Tato pizza se může „pyšnit“ cibulí, která je nakrájená na kusy a nemusí být dostatečně propečená. Na povrchu je možné najít nekvalitní šunku, která vypadá jako by byla několik měsíců mražená a zelenina, kterou lze jen těžko identifikovat v kombinaci s indickým kořením, tomu v žádném případě nepomůže. V Indii se držte raději klasických pokrmů, kterými je tato země vyhlášená.

Pizzový koláč naplněný sýrem a zeleninou.

Výše uvedené zkušenosti jsou samozřejmě subjektivní, proto se nebojte ochutnat speciality v jiných zemích. Nikdy nevíte, možná narazíte na pizzu, která se nebude řadit mezi nejhorší pizzy na světě.