Horoskopy

Nejhorší partner podle znamení: s těmito 5 vám to nejspíš nevyjde

Nejhorší partner podle znamení: s těmito 5 vám to nejspíš nevyjde

Lidé nám do života přichází a odchází. Jen málokdo má za život pouze jediného partnera. Někteří muži mají tak komplikovanou povahu, že od něj pravděpodobně odejdete. Se kterými ze znamení zvěrokruhu je velmi těžké v partnerském vztahu vyjít?

Panna (23. srpna – 22. září)

Muži narození ve znamení panny jsou neuvěřitelní hnidopiši. Budou vás neustále za něco kritizovat. Také nemají příliš mnoho empatie, i když si sami mnohdy nesou bolístky z minulosti. Pokud si jsou ve vztahu nejistí, přichází na řadu jejich vysoké ego, kterým zakrývají, že nejsou až tak dokonalí, jak se na první pohled může zdát.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci narození ve znamení štíra mají problém navazovat vztahy. Pokud se vám je podaří ale získat na svou stranu, stanete se v podstatě jejich majetkem. Jsou neskutečně žárliví. Promluvit si o tom s nimi ale nemůžete, protože nemají příliš dobré komunikační dovednosti a nechávají se strhnout emocemi.

Ryby (21. února – 20. března)

Ryby jsou velmi citlivými partnery. Díky tomu, že žijí v paralelním alternativním světe, často si vysní vztah, který nemůže v reálném světě fungovat. Má spoustu nenaplněných očekávání, což se projevuje na jeho psychice a uzavírá se do sebe. Jeho nejistota může vyvrcholit až do chorobné žárlivosti vůči jakékoliv osobě, se kterou přijdete do styku.

Beran (21. března – 20. dubna)

Muži narození ve znamení berana jsou velmi přitažliví svou energickou a ohnivou povahou. Bývají velmi často dominantní, ale také velmi vznětliví. Pokud se je budete snažit řídit, mohou být až agresivní. Pokud si ale získáte jeho srdce a nebudete překračovat hranice jeho svobody, bude schopen kompromisu.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou velmi tvrdohlaví a mají rádi své pohodlí. Pokud máte tedy rádi v životě akci, pravděpodobně nebudete spokojeni, protože býk se bude snažit jen na začátku, ale pak se projeví jeho opravdová povaha. Na druhou stranu ale býci patří mezi nejvěrnější znamení.