Krása a módaMódaNezařazené

Nejhorší čepice: Edice únor 2024, z některých mrazí

Nejhorší čepice: Edice únor 2024, z některých mrazí

Čepice nás mají zahřát, ale občas se může stát, že nás při pohledu na ně až zamrazí. V následujícím článku vám představíme nejhorší čepice, jaké jste letos v ulicích mohly vidět. Jaké to jsou? Infantilní čepice, čepice s barevnými chlupy a copánky i pokrývky hlavy se šílenými vzory a nápisy.

Infantilní čepice

Pokud má čepici s kočičími oušky na hlavě malá holčička, je to roztomilé. Když si ji nasadí mladá slečna, zasmějeme se. Ve chvíli, kdy tento kousek do svého outfitu zařadí zralá žena, je to k pláči.

Infantilní čepice se hodí na karneval nebo na Masopust. Na běžné nošení rozhodně vhodná není a jedná se o pořádné módní faux pas.

Čepice s barevnými chlupy a copánky

Líbí se vám bláznivé čepice, které na sobě mají barevné chlupy? Noste tyto extravagantní pokrývky doma nebo na zahradu. Do města si je neberte. Stejně tak si odpusťte čepice s nejrůznějšími zapletenými copánky, které sahají až do půli zad. Tyto modely nechte dětem.

Pokrývky hlavy se šílenými vzory a nápisy

Čepice s tygřím nebo leopardím vzorem? Proboha, jen to ne! Pokud si nejste jisté vzorem, raději zvolte čepici jednobarevnou. Příliš dobře bohužel nepůsobí ani čepice s nejrůznějšími nápisy. Obtížně se kombinují, nezapadají do elegantních outfitů a dámy v letech v nich vypadají komicky.

Speciální tip pro vás: Máte čepici s viditelným logem? Raději ji ukliďte do skříně a pořiďte si jinou. Letos se viditelná loga nenosí. V módě je totiž quiet luxury (tichý luxus). Značkové a drahé oblečení se nosí, ale značky a loga nesmí být vidět.