Krása a módaMóda

Nejhezčí roláky: Víme jaké vybrat a s čím je nosit

Nejhezčí roláky: Víme jaké vybrat a s čím je nosit

Roláky letos na podzim určitě vynosíte. Jaké zvolit? Tenké bavlněné, silnější vlněné, basic kousky i roláky vzorované. Vedle nešlápnete ani s roláky oversized. Poradíme vám, kam můžete roláky nosit, s čím je lze kombinovat a dáme vám i pár tipů na neotřelé módní kombinace.

Tenké bavlněné roláky

Chcete-li nosit roláky, doporučujeme vám pořídit si pár basic kousků v neutrálních barvách. Určitě se vám bude hodit rolák v černé a béžové barvě, který vám poslouží jako ideální základní vrstva, na kterou můžete podle libosti oblékat kardigany, sáčka a další kousky oblečení. Do módy se vrací také retro pletené vestičky.

Tenký bavlněný rolák vypadá hezky s plisovanou sukní, která je letos obzvláště trendy, nebo s černými koženými kalhotami.

Pletené roláky

Pletené roláky vás zahřejí a během chladných dnů se v nich můžete doslova ztratit. Jste-li štíhlé postavy, neváhejte s pořízením pleteného oversized roláku. Čím více vlny a kašmíru bude rolák obsahovat, tím lépe. Vlna a kašmír vás totiž zahřejí a kvalitní rolák z těchto materiálů vám vydrží několik sezón.

Letos jsou v módě pletené svetry, třeba ty proužkaté, takže vám nic nebrání v tom, abyste si pořídily i pletený proužkovaný rolák. Uplést vám ho klidně může i babička.

Roláky a trendy poslední doby

  • Letos letí svetry a roláky v námořnickém stylu. Pořiďte si tedy proužkovaný rolák i vy.
  • Trendem posledních let je svetr nebo rolák přehozený přes kabát a uvázaný kolem ramen. Kdy toto můžete udělat? Třeba odpoledne, kdy je o několik stupňů více než ráno a vy se potřebujete zbavit jedné vrstvy.
  • Klasický rolák vám nesedí? Pořiďte si nějaký s krátkým rukávem nebo dokonce bez rukávů. Vyzkoušet můžete také rolák se zipem.