KrásaKrása a móda

Nehty k moři: jaké budou trendy pro sezóny 2024?

Nehty k moři: jaké budou trendy pro sezóny 2024?

Čeká vás prosluněná dovolená u moře? Vyhřátá pláž, šumějící moře, drinky a pohoda – no máte se na co těšit! Určitě už balíte, plánujete a možná třeba přemýšlíte i nad tím, jaké nehty k moři si necháte udělat.

Vybíráte nehty k moři? Máme pár nápadů!

Upravené nehty jsou pro mnoho žen samozřejmostí. Proto asi nikoho nepřekvapí, že si vzhled nehtů často nechají sladit s nějakou konkrétní příležitostí – svatba, Vánoce nebo třeba právě dovolená u moře. Pokud i vás čeká dovolená v exotické destinaci, dáme vám inspiraci na nehty k moři. Co se hodí?

  • výrazné barvy
  • motivy pláže
  • zdobení mořskými doplňky
  • třpytky a kamínky

Jaké nehty k moři si nechat udělat?

Na dovolené je dovoleno vše – tedy i vybočení ze zažitého standardu. Pokud běžně nosíte spíše ležérní design nehtů, volíte střídmé barvy a extravagance vám nic neříká, právě teď máte skvělou příležitost to změnit. Na dovolenou se hodí i křiklavé a pořádně výrazné odstíny.

Bát se nemusíte ani oblíbených neonek. Ty vypadají moc pěkně v kontrastu s opálenou pokožkou. Žlutá, oranžová, růžová nebo zelená – stačí si vybrat!

Vsaďte na motivy moře

Když už nehty k moři, tak s nějakým pořádným mořským motivem, co říkáte? Nabízí se třeba kreslené palmičky, mušle nebo motivy kotvy. Bát se nemusíte ani 3D zdobení, kde se hodí kamínky, třpytky nebo fimo ovoce.

Nebojte se popustit uzdu fantazii. Jedete na dovolenou, kterou si chcete užít. A když k dokonale sladěnému outfitu přidáte krásné nehty, zaručeně uděláte dojem i někde v exotice.

Oblíbená modrá barva

Pokud řešíte nehty k moři, pak se nabízí modrá barva. Ta je odjakživa spojována s vodou obecně. Volit můžete mezi všemi odstíny modré – od pastelové až po sytou královskou modrou. Klidně i zkombinujte dva odstíny modré na jedné ruce, přidejte nějaký obrázek a můžete vyrazit.