Horoskopy

Nedbalá znamení: 4 největší lajdáci zvěrokruhu

Nedbalá znamení: 4 největší lajdáci zvěrokruhu

Chcete mít zadanou práci splněnou a dobře odvedenou? Když se na něčem s někým dohodnete, chcete aby to splnil? Tak to se raději neobracejte na jedince narozené v těchto znameních: 

  • Blíženci
  • Lev
  • Střelec
  • Vodnář

Tato 4 znamení jsou největší lajdáci. Cokoliv po nich budete chtít, provedou nedbale, pomalu a nepořádně. 

Blíženci

22. 5. až 21. 6.

Toto znamení má tendenci mít rychle vše hotové. Jsou to velcí nepořádníci a šíří chaos všude kam přijdou. Všechno načnou, ale nic nedokončí. To se u nich projevuje jak v soukromém, tak v pracovním životě. Proto jejich vztahy nikdy dlouho nevydrží. Pokud něco trvá příliš dlouho, začnou se nudit. 

Lev

23. 7. až 22. 8.

Lvi působí velmi energicky a charisma z nich vyloženě srší. Rozdávají okouzlující úsměvy, ale jakmile příjde řada na převzetí zodpovědnost a povinností, ihned otočí. Lvi si chtějí užívat. Od povinnostech nechtějí ani slyšet a když opravdu musejí něco vykonat, bude to nedbalé a jen tak, aby se neřeklo. V ideálním případě by k sobě potřebovali někoho, kdo by udělal vše za ně. 

Střelec

23.11. až 21.12.

Střelci se rádi dobře baví. Zrozenci tohoto znamení jsou zábavní a skvělí společníci, kteří vás pobaví svými divokými historkami. Chtějí si užívat svůj volný čas a žít podle svých pravidel. Proto často a rádi utíkají, když se jim někdo rozhodne řídit život nebo zadávat víc práce. Děsí je představa, že by pracovali od nevidím do nevidím a nemohli se dostatečně bavit. 

Vodnář

21. 1. až  20. 2.

Vodnáři jsou z podstaty svého znamení nevypočitatelní, takže nikdy nevíte, jestli svoji práci vykonají perfektně nebo ji odbydou. Musí je úkol nebo daný projekt zaujmout a nadchnout. Mají problém vystoupit ze své komfortní zóny a sledují jen své vlastní zájmy. Udělat něco navíc pro druhé je obtěžuje. A když už se rozhodnou pro vás něco udělat, můžete vsadit na to, že výsledek bude nedbalý.