Horoskopy

Narcisové podle znamení: těchto 5 si myslí, že jsou lepší než ostatní

Narcisové podle znamení: těchto 5 si myslí, že jsou lepší než ostatní

Lidé, kteří staví sebe a své pocity nad ostatní, můžeme označit jako narcisty. Na první pohled to však nejde poznat, protože se stačí tvářit velmi přátelsky, ale ve skutečnosti jsou jejich úmysly vždy zaměřené jen na jejich vlastní prospěch. Která znamení zvěrokruhu můžeme označit za narcistická?

  • panna
  • býk
  • lev
  • štír
  • vodnář

Panna (23. srpna – 22. září)

Jedinci narození ve znamení panny jsou přesvědčeny o tom, že jsou nejlepší. K tomuto svému přesvědčení hledají odpovídající společnost a věci. Velmi často vystupují panny arogantně a namyšleně, protože se nikdy nespokojí s ničím obyčejným.

Býk (20. dubna – 20. května)

Býci jsou velmi zaměření na materiální zajištění rodiny. Je jim jedno jak toho dosáhnou. Jsou schopni přehlížet ubližování druhým, protože jim chybí dostatečná empatie, a to ani v situacích, kdy jim samotným bylo takto ubližováno. Dokáží manipulovat, jen aby dosáhli svého. Mějte se raději na pozoru.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou přesvědčeni o své dokonalosti. Jsou doslova posedlí svým vzhledem a tím, jak jsou vnímáni okolím. Chtějí být středem pozornosti a jsou ochotni pro to udělat cokoliv. Projevují se také jako velcí sobci.

Štír (23. října – 21. listopadu)

Pokud jsou štíři v klidu a nemají pocit, že jim je ubližováno, dokážou být milí. To se ovšem mění v případě, kdy mají pocit, že je k nim život nespravedlivý a zatouží po pomstě. V tu chvíli se stávají jedinci se sklony k narcismu, kdy záleží jen na jejich pocitech.

Vodnář (20. ledna – 18. února)

Jedinci narození ve znamení vodnáře mají velmi skvělé nápady, ale nechtějí je realizovat. Používají jen jako prostředek pro získání sledujících a obdivovatelů, protože taková pozornost jim jako narcistům dělá dobře.