Krása a módaNehty

Nalakované nehty inspirace: 6 cool nápadů

Nalakované nehty inspirace: 6 cool nápadů

Upravené nehty by měly být samozřejmostí pro každou ženu či dívku. Dbáte-li na vzhled vašich drápků, ale nepatříte k fanynkám gelových nebo akrylových nehtů, jistě se vám bude hodit nalakované nehty inspirace.

Nalakované nehty inspirace

Upravené nehty hned neznamenají potažené gelovou nebo akrylovou vrstvou. I když je to trend už mnoho let, ne všem ženám se to líbí. Nalakované nehty inspirace vám tak přijde vhod.

  • Bezbarvý lak
  • Kombinace dvou barev
  • Jednoduché znaky
  • Smajlíci
  • Malé srdíčko
  • Čárky a tečky

Bezbarvý lak

Chcete o své nehty pečovat, ale na barvy vás neužije? Dopřejte jim alespoň bezbarvý lak. Upravené nehty, neokousané s pěknou kůžičkou okolo budou vypadat dobře i bez barvy. Stačí průhledný lak.

Kombinace dvou barev

Nalakované nehty inspirace je i tip na kombinaci dvou barev. Stačí vybrat takové, které k sobě pasují a pak už jen libovolně tou či onou natřít určitý počet nehtů – třeba v poměru 2 ku 3 na jedné ruce.

Jednoduché znaky

Nalakujte si nehty jakoukoli barvou a oživte je jednoduchými znaky. Může jít třeba o geometrické tvary, které vykouzlíte za pomoci tenkého štětečku. I taková zdánlivá maličkost dokáže s vašimi nehty hotové divy.

Smajlíci

Nechte své nehty rozesmát každého, kdo je uvidí. Namalujte si na ně smajlíka. A proč by ne? Nalakujte si je nějakou veselou barvou a pak už jen domalujte smajlíka, který se usmívá od ucha k uchu. Snadné, ale dobře to vypadá!

Malé srdíčko

Decentní roztomilé srdíčko na jednom z nehtů možná nestrhne pozornost vaším směrem, ale je to jednoduchý a zajímavý způsob, jak svým drápkům dodat šmrnc.

Čárky a tečky

Stačí si chvilku pohrát se štětcem a na nehtech vám mohou vzniknout čárky a tečky, které je pěkně oživí a ozvláštní. Nejde o nic složitého, co byste nezvládli a výsledný efekt je přitom zajímavý.