Horoskopy

Mstivá znamení: těchto 5 prahne po pomstě

Mstivá znamení: těchto 5 prahne po pomstě

Odpouštění je projevem lidskosti, ale ne každý tuto dovednost ovládá. Najdou se mezi námi i takoví jedinci, kteří se v pomstě vyžívají. Která ze znamení zvěrokruhu prahne po pomstě?

  • štír
  • býk
  • rak
  • lev
  • blíženci

Štír (24. října – 22. listopadu)

Jedinci nerození ve znamení štíra jsou známí svou pomstychtivou povahou. Když přijde na pomstu, jsou velmi krutí a touha po pomstě je žene kupředu. Pomstu plánují ve velkém stylu a počkají si na nejsprávnější okamžik i velmi dlouho dobu. Nejhorší na tom všem je, že štíři se vám budou mstít i za nejmenší maličkost, která jim mohla jakkoliv ublížit.

Býk (21. dubna – 21. května)

Jakmile si býci vezmou něco do hlavy, jdou si tvrdě za svým, a to i v případech, kdy je někdo zradí, nebo jim jakkoliv ukřivdí. Postupuji velmi trpělivě a metodicky, aby jejich dokonale připravený plán vyšel na 100 %. Samozřejmě si nezapomenou počkat také na vhodný okamžik, který pomstě ještě dodá sílu okamžiku.

Rak (22. června – 22. července)

Jedinci narození ve znamení raka jsou velmi citliví, a tak si některé věci berou k srdci více, než by museli. To nic ale nezmění na jejich nekonečné ukřivděnosti, z čehož pak pramení touha po pomstě. Začnou vás ignorovat, budou vás pomlouvat, zkrátka udělají cokoliv, co vás může jakkoliv poškodit. Vždycky ale tnou do živého.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi až příliš touží po tom, být nejlepší a středem pozornosti. Pokud kdokoliv ublíží jejich egu, okamžitě přepnou do mstivé povahy, aby zpět získali svou korunu. Budou vás konfrontovat před očima ostatních a promyšleně se vás budou v očích ostatních shodit.

Blíženci (22. května – 21. června)

Jedinci narození ve znamení blížence jsou až příliš vychytralí na to, aby si nechali něco líbit. Reagují velmi rychle na překročení jakýchkoliv hranic a vrátí vám to. V horších případech se budou mstít manipulacemi ostatních a pomlouvat vás.