KrásaKrása a móda

Motiv tetování na stehno: 5 inspirativních nápadů

Motiv tetování na stehno: 5 inspirativních nápadů

Hledáte ten správný motiv tetování na stehno a stále se nemůžete rozhodnout? Váháte, jestli chcete něco menšího a decentního, nebo jestli se naopak chcete vydat cestou výrazného motivu na větší plochu? Pokud vám chybí nápady a postrádáte inspiraci, pak jste tady správně. Máme pro vás 5 zajímavých tipů, mezi kterými si určitě dokážete vybrat

Vyberte si ten správný motiv tetování na stehno

Stehno je část těla, kterou si pro tetování vybíráme poměrně často. Nabízí docela velkou plochu, jak se vyřádit. Navíc mnoho lidí tetování na stehno nijak výrazně nebolí – i když je otázka bolesti samozřejmě zcela individuální. Jaký motiv tetování na stehno patří mezi nejčastější?

  • mašle
  • mandala
  • lapač snů
  • květiny
  • nápisy

Mašle

U mnoha žen a dívek můžeme na stehnech vidět vytetovaný motiv mašle. Ať už na přední, nebo na zadní části stehna. Někdy je k mašli přidána jemná krajka, jindy je mašle samotná. Velikosti se různí – od drobných mašliček až po velké mašle, které jsou k nepřehlédnutí.

Mandala

Mezi oblíbený motiv tetování na stehno patří také mandala. Ta dává obrovské možnosti, jak se vyjádřit a vyřádit – motivy mandaly jsou různorodé, často jsou všelijak propletené. Mandala nemusí být nutně jen kruh, často jsou k ní přidána i peříčka, motivy perliček a podobně.

Lapač snů

Obdobně jako výše zmíněná mandala je i lapač snů oblíbeným a žádaným motivem, pokud jde o tetování na stehno. Lapače mají pro mnoho lidí zvláštní význam a kromě stehna si je nechávají vytetovat třeba i na záda nebo na paži.

Květiny

Mezi bezesporu nejoblíbenější a nejčastější motiv tetování na stehno patří květiny. V tomto případě se lidé neomezují jen na jednu květinu, ale často jich je na jednom místě více, „kvetou“ po celém stehně. Objevují se zde růžičky, ale i jiné květiny – třeba narcis nebo orchidej.

Nápisy

Opomenout nesmíme ani nápisy. Nejčastěji anglické, ale najdou se i tací, kteří si na stehno nechají vytetovat nápis „hezky česky“.