Krása a módaMóda

Móda pro mladé: 4 kousky, které nesmí chybět v šatníku puberťáka

Móda pro mladé: 4 kousky, které nesmí chybět v šatníku puberťáka

Jaká je současná móda pro mladé? Pokud už máte dospívající věk za sebou, možná někdy přistihnete sami sebe, jak kráčíte po ulici a při pohledu na dnešní mládež nevěříte svým vlastním očím, co to mají na sobě. Móda se neustále mění, co bylo trendy před deseti lety je dnes považováno za módu z historie. Co dneska nosí mladí?

Jaká je současná móda pro mladé?

Zatímco pár let zpátky jsme dospívající mládež potkávali na ulicích v tričkách a mikinách s potisky, dneska už se to až tolik nenosí. Veselé obrázky na oblečení, výstižné nápisy na mikinách a zkrátka módu všeho druhu vystřídala jakási střídmost.

Jaká je dnešní móda pro mladé? Co se nosí? Co jim nesmí chybět v šatníku? A co tam naopak, dle názoru současných adolescentů, nemá absolutně co dělat?

Oversized móda pro mladé

Když se rozhlédnete kolem sebe, potkáte mnoho mladých lidí v tzv. oversized kouscích. Ono to na nich sice vypadá, jako by to plandalo a že jim do té mikiny nebo kalhot několik centimetrů chybí, ale je to tak schválně a teď se to tak prostě nosí.

Manšestr je zpátky

Možná se mezi námi najdou tací, kteří doslova nesnášeli, když je rodiče nutili nosit manšestráky. A víte co? Právě na tento materiál myslí dnešní móda pro mladé. Není překvapením, když potkáte studenta v manšestrových kalhotách, které navíc hrají výraznými barvami. Dneska je to zase in.

Merche známých influencerů

Jestli „ti mladí“ dneska něco nosí ve velkém, pak jsou to merche různých influencerů, tiktokerů, youtuberů a podobně. Zkrátka těch idolů, co k nim dnešní mládež tolik vzhlíží. Tráví hodiny sledováním jejich videí a poté hrdě nosí jejich oblečení. Nu což, taková je dnešní móda pro mladé.

Oblečení s vysokým pasem

Tohle se týká převážně dospívajících dívek, ale všimněte si, kolik puberťaček počkáte v džínách až k pupíku. A nejsou to jen džíny, ale i kalhoty, sukně nebo kraťasy. K tomu často nosí crop topy.