Horoskopy

Máte sklony k lenosti? Zjistěte, jestli za to nemůže vaše znamení zvěrokruhu

Máte sklony k lenosti? Zjistěte, jestli za to nemůže vaše znamení zvěrokruhu

Ne všichni jedinci na světě mají touhu neustále něco dělat, ale mnohem raději mají svůj klid. Občas se kvůli tomu možná cítí špatně, ale rozhodně by vás to nemělo trápit. Je vás takových více. Která znamení zvěrokruhu mají sklony k lenosti?

  • býk
  • rak
  • lev
  • váhy
  • ryby

Býk (21. dubna – 21. května)

Jedinci narození ve znamení býka jsou pověstní svou láskou k odpočinku, a to ideálně v luxusním prostředí. Jestli umí někdo prožít odpočinek, tak je to právě býk. Sladké nicnedělání je pro ně mnohem lepší varianta než náročné aktivity. Jsou vyslovenými požitkáři všech životních událostí a okamžiků.

Rak (22. června – 22. července)

Raci často hledají útěchu v rodinném kruhu, pěkně v pohodlí domova. Pokud by bylo na nich, nejradši by celý víkend strávili s rodinou při společných zábavných aktivitách. Jedinci narození ve znamení raka jsou lenošní také ve chvílích, kdy jsou nejvíce emocionálně vyčerpaní.

Lev (23. července – 22. srpna)

Jedinci narození ve znamení lva jsou obdobně jako býci velkými požitkáři, ale rádi se nechávají hýčkat. Milují návštěvy zařízení, kde jim věnují veškerou pozornost a pečují o ně. Je to však luxus, který si každý týden mohou dopřát jen vyvolení. Ostatní si udělají klidně víkend jen pro sebe bez ohledu na partnera.

Váhy (23. září – 23. října)

Váhy si velmi dobře uvědomují, že po hektickém týdnu si potřebují trochu odpočinout. Většinou to ale dopadne tak, že úplně vypnou, protože ve svém životě musí opět nastolit rovnováhu, aby přežili další náročný týden.

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb nejsou tak líní, jak by se mohlo na první pohled zdát. Bohužel tak působí díky své přirozené povaze neustále se ztrácet ve svých myšlenkách. Pokud jde o odpočinek, musejí každý den dobíjet baterky po té, co vyslechnou pět lidí s jejich problémy. V tu chvíli se stávají lenivými a nechtějí za žádnou cenu nic dělat.