Další

Lidé s těmito jmény se o sebe nestarají: TOP 6 Najdete se mezi nimi také vy?

Lidé s těmito jmény se o sebe nestarají: TOP 6 Najdete se mezi nimi také vy?

Aleš

Nositelé jména Aleš mohou být introvertní typy lidí, kteří neradi chodí do společnosti. Aleš může cítit také vnitřní neklid a pokud nebude mít dostatek pohybu, mohou být jeho vnitřní pocity ještě silnější. Je tedy důležité začít se o sebe více starat a soustředit se na posílení také svých fyzických schopností.

Anna

Nositelky jména Anna se o sebe mohou nestarat z toho důvodu, že svůj život obvykle žijí pro druhé a na samy sebe zapomínají. Annu zajímá pouze její koloběh povinností, práce a starosti ji doslova zatěžují. Všechny Anny by se tedy měly naučit zpomalit a zajímat se samy o sebe.

Dominika

Nositelka jména Dominika se nemusí po celý svůj život cítit spokojená a šťastná, což může vést k tomu, že ztratí motivaci se o sebe starat a pečovat. Ve vyšším věku nakonec může mít Dominika i zdravotní potíže, které nedostatek zájmu o sebe sama ještě více zvýší a umocní.

Erik

Nositel jména Erik může pro samou roztěkanost zapomínat na to, jak se o sebe starat a proč je to důležité. Erik může mít svůj vlastní svět, nemá rád zavedená pravidla a může mít také velmi nestálou povahu, která mu v péči o sebe samého rozhodně nepomáhá.

Gabriela

Všem Gabrielám může trvat delší dobu, než si uvědomí, že jejich vnitřní klid je odrazem všeho dobrého okolo nich. Často v hledání příčin, proč je něco špatně, zapomínají na sebe a na své potřeby. Je však důležité plnit si své vlastní cíle, touhy a sny – štěstí se posléze dostaví samo.

Ilona

Žena se jménem Ilona by se mohla pro druhé a pro svou rodinu rozdat. Zajímají ji, jak se ostatní okolo ní mají, co je trápí a zda jsou šťastní – při tom všem však zapomíná na tu nejdůležitější osobu, kterou je ona sama. Pokud se, milé Ilonky, s tímto ztotožňujete, naučte se na chvíli zastavit a zamyslet se nad tím, zda by nebylo vhodnější začít se starat samy o sebe.