Horoskopy

Líbání podle znamení: kdo líbá jako ďábel?

Líbání podle znamení: kdo líbá jako ďábel?

Zažít špatný polibek je představa z noční můry. Tento článek není ale o špatném líbání, je v podstatě indiciemi k tomu, jak zažít svůj životní polibek. Kteří jedinci mají na základě znamení zvěrokruhu předpoklad líbat jako ďábel?

  • ryby
  • lev
  • střelec
  • štír
  • rak

Ryby (21. února – 20. března)

Jedinci narození ve znamení ryb jsou známí svou empatickou povahou. Jsou velmi romantičtí a vždy chtějí, aby bylo pro osobu, se kterou se líbají zážitek. Nečekejte žádné zběsilé olizování jazyků, ale perfektní propojení tak, jak jen může být. Ryby mají také dost cviku, takže ví přesně co a jak.

Lev (23. července – 22. srpna)

Lvi se nemohou nechat zahanbit tím, že by nedokázali dobře líbat. Na líbání a sexu si zakládají, protože je pro ně důležité potěšení, a to jak jejich, tak druhé osoby. Líbání je pro lva součástí dokonalého vztahu jako z filmového plátna.

Střelec (23. listopadu  – 21. prosince)

Jedinci narození ve znamení střelce mají velmi dobrodružnou povahu a jsou také upřímní. Díky tomu je líbání se střelcem vášnivé. Může vás překvapit, jak jiný styl, oproti vašim dosavadním partnerům, má. Polibek bude plný vášně, která jen tak neutichne, a proto si zaslouží být na žebříčku nejlépe líbajících znamení zvěrokruhu.

Štír (24. října – 22. listopadu)

Ještě vášnivější než střelec jsou jedinci narození ve znamení štíra. K líbání se štírem se musíte skutečně probojovat. Ale pokud se vám to podaří, pak to pro vás bude pravděpodobně jeden z nejlepších polibků, jaké jste zažila. No a pokud se posunete ještě dále, pravděpodobně si budete chtít nechat štíra v životě napořád.

Rak (22. června – 22. července)

Rak vás ve vztahu zahrne polibky plnými upřímné lásky. A takové jsou zkrátka nejlepší. Líbáním vám dávají najevo svou nehynoucí lásku.