Horoskopy

Letní horoskop: Co vás čeká v létě podle znamení

Letní horoskop: Co vás čeká v létě podle znamení

Léto je tu – co vás během něj čeká a nemine? Odpověď na tuto otázku by si zajisté přál vědět úplně každý. Astrologové však přišli se svou předpovědí pro každé znamení horoskopu, kterou vám právě teď zprostředkováváme.

Beran

Léto 2023 pro vás nebude časem odpočinku, ale naopak akčním obdobím. Zejména v červenci, kdy tyto činnosti budou vyžadovat i velké množství zdrojů – času a peněz. Berte to jako investici, která začne nést první ovoce už v srpnu.

Býk

Červen a červenec jsou ideálními měsíci pro zahájení realizace vašich plánů. V červenci věnujte zvláštní pozornost vztahům. Na srpen byste si ale neměli plánovat vážné závazky, protože bude nutné uhasit naléhavé a důležité záležitosti.

Blíženci

Pro mnohé z vás bude červen začátkem něčeho nového. Celkově léto pak bude vyžadovat systematický pohyb vpřed za vašimi cíli, kdy úspěch nepřijde jako náhodné štěstí, ale právě jako odměna za tvrdou práci.

Rak

Začátek léta pro vás bude časem bilancování. Důležité je neupadnout do workoholismu a být pozorní ke svému zdraví. Jedná se zároveň i o období, kdy bude potřeba věnovat pozornost soustředění se na nové plány a cíle.

Lev

Červen a červenec budou časem sklizně úspěchů za snahy, které byly zahájeny již dříve. Konec července a srpna se pak stane časem aktivního zapojení do podnikatelských projektů. Zároveň je pravděpodobné, že se do vašeho života budou chtít vrátit ti, se kterými jste se již rozloučili. Vaše vztahy budou vzkvétat.

Panna

Na začátku léta budete potřebovat maximální kontrolu nad svými emocemi, protože toto období bude vyžadovat naléhavá rozhodnutí a mnohé se z nich se budou týkat vztahů – v práci i v osobním životě. Červenec a srpen ale již budou klidnější měsíce.

Váhy

Pokud už nevěříte ve své štěstí, pak letošní léto vás přesvědčí o opaku, neboť pozitivní okolnosti změní váš život. Mohou to být kupříkladu neobvyklé nabídky, kterým jste dříve nevěnovali pozornost. 

Štír

První dva letní měsíce vás potěší novými známostmi a zajímavými situacemi. V červenci ale může komunikace s partnerem vést ke konfliktům. V srpnu dbejte na zdraví a pečujte zejména o svůj nervový systém.

Střelec

Na začátku léta je lepší věci plánovat, abyste předešli zklamání. Důležité je zůstávat obklopený lidmi, s nimiž jste na společné cestě. Srpen pak bude měsícem štěstí a nečekaného vyřešení obtížných situací.

Kozoroh

V létě bude důležité bilancovat první půlrok a poučit se z chyb – zejména v profesní kariéře, protože na ní momentálně závisí vaše sebevědomí. V červenci budete vystavení rozhodnutí v záležitostech, které jste dlouho odkládali a jimž se už nepůjde dále vyhýbat.

Vodnář

Během léta 2023 se chopte příležitosti – v kariéře, nebo osobních vztazích. I v obtížných situacích totiž bude existovat velká pravděpodobnost, že budou rozhodnuty ve váš prospěch.

Ryba

Začátek prázdnin se nebude dát nazvat klidným časem, na relax tedy zapomeňte. Ale ne úplně, neboť se budete dát dohromady, plně ovládat své emoce, abyste nezničili to, co jste během jara úspěšně vybudovali. Červenec a srpen vás ale potěší novými, zajímavými lidmi i nabídkami od těch, které znáte už dlouho.